İspanyol paça pantolonlara geri dönmek için 9 neden

İspanyol paça pantolonlar... Bu muhteşem parçayı genelde aile albümlerinde görür gülerdik. Sonra bir baktık aslında İspanyol paça pantolon kombinleri bizi en klas gösteren görünümlerden biri. Skinny pantolonlara sıkışıp kaldığımız son yıllarda, İspanyol paça pantolonlarla biraz nefes almak aslında en şık seçeneklerden biri. Peki İspanyol paça kombinlerinden neden bu kadar uzak duruyoruz? Biz bunun nedenini mağazalarda çok fazla İspanyol paça pantolonla karşılaşmamakla açıklıyoruz. İşte İspanyol paça pantolonlara geri dönmek için 9 neden!

24 Temmuz 2020, Cuma 16:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Uzun gösterir

Uzun gösterir

İspanyol paça pantolonlar sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. Bu uzunluk pantolonun üste oturan ve aşağı doğru açılan paçasından kaynaklanır.

Topuklu ayakkabılarla deneyin

Topuklu ayakkabılarla deneyin

Pantolonun alt bölümü oldukça geniş bitişli olduğundan altına platform bir ayakkabı giymeye de uygundur.

80'ler havası yaratın

80'ler havası yaratın

İspanyol paça pantolonlar genellikle, yüksel bel olarak tasarlanmaktadır. Hem şık hem de rahat olan yüksel bel İspanyol pantolonlarla crop üsteleri kombinleyerek 80’ler bohem havasını yaratabilirsiniz.

Dikkat çekin

Dikkat çekin

Çok fazla tercih edilmediği için girdiğiniz bir ortamda çok hızlı dikkat çekersiniz.

Püfür püfür

Püfür püfür

Daracık pantolonlarda olduğu gibi sizi terletmez, yazın püfür bol paçalarından püfür püfür rüzgar eser. Eğer üst bacak kısmı da biraz bolsa etek etkisi yaratır.

Kışın çizmelerle

Kışın çizmelerle

Dar pantolonları çizmeyle giymek zor oluyor. Çizmenin genişliğinin pantolon kalınlığına uygun olması gerekiyor. Ancak İspanyol paça pantolonlarda bu sorun ortadan kalkar, dar çizmelerinizi pantolonun altına alırsınız.

Kumaş seçeneği geniştir

Kumaş seçeneği geniştir

Kumaş seçeneği geniştir, yukarıdan aşağıya bollaşan yapısı sayesinde her kumaşta denenebilir. Dolayısıyla yaz kış kullanıma uygundur.

Damar sağlığını korur

Damar sağlığını korur

Dar pantolonların kan akışını yavaşlattığı hatta sürekli giyilirse varise neden olduğu biliniyor, İspanyol paçalar ise damar sağlığınızı korur.

Batıklara neden olmaz

Batıklara neden olmaz

Aşırı dar pantolonlar tüylerin çıkışını engellediği için batıklara neden olabilirken İspanyol paça derinizin rahat etmesini sağlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yine düştük: Instagram'da bu hafta dibimizi düşüren 24 şey (16-22 Kasım)