İstanbul Avcılar'da liseli öğrenciler taş ve sopayla birbirlerine girdi!

İstanbul Avcılar’da öğrenciler arasında yaşanan tartışma sopalı kavgaya dönüştü. Çok sayıda öğrencinin karıştığı ve gençlerin birbirine sopayla acımasızca vurduğu anlar çevrede bulunan kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi

15 Kasım 2017, Çarşamba 16:22
A A
İstanbul Avcılar'da liseli öğrenciler taş ve sopayla birbirlerine girdi!
Olay Avcılar Cihangir Mahallesi'nde bugün öğle saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre kalabalık öğrenci grubu arasında okuldan çıktıktan sonra tartışma yaşandı.

Bu sırada çevrede bulunan esnaf kavgayı önlemeye çalışmak istese de tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.
 

DÜKKANA DA TAŞLA SALDIRDILAR


Çok sayıda öğrencinin karıştığı kavgada birbirlerine taş ve sopayla saldırdılar. Kavga sırasında bir öğrenci çevrede bulunan dükkana sığınırken diğer öğrenciler bu dükkana da taşlarla saldırdı. Kavga okul çevresinde devriyede bulunan polis ekiplerinin gelmesiyle kısa sürede son bulurken, ekipler kavgaya karışan öğrencilerin bir kısmını yakaladı.

GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ


Bu anlar çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde öğrenciler kalabalık bir şekilde tartışmaya başlıyor. Araya çevrede bulunan vatandaşlar giriyor. Ancak tartışma kavgaya dönüşüyor ve öğrenciler birbirlerine sopa ve taşlarla saldırıyor. Daha sonra bir öğrenci çevrede bulunan dükkana sığınmasıyla grup bu iş yerine saldırıyor. Olay polis ekiplerinin gelmesiyle son buluyor. Bazı öğrencilerin hafif şekilde yaralandığı kavga ile ilgili soruşturma sürüyor. 
 
Sıradaki haber yükleniyor...