İstanbul'da korkunç olay! Çocukluk arkadaşı ortakların kanlı düellosu...

İstanbul'da korkunç olay! Çocukluk arkadaşı ortakların kanlı düellosu...

İstanbul'da 2 ortak, iflas ettikten sonra anlaşmazlığa düştü. Birbirlerini suçlayan ve aralarındaki tartışma büyüyen çocukluk arkadaşı ortaklar, caddede karşı karşıya geldiklerinde aynı anda silaha sarıldı. Sonrası korkunç...

24 Haziran 2017, Cumartesi 10:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul Sancaktepe’de işlettikleri kafeteryaları iflas eden 2 ortak, 30 yaşındaki Mustafa Elönü ile taksicilik yapan 29 yaşındaki Şahin Akşit anlaşmazlığa düştü.

Sık sık tartışan 2 ortak iflas konusunda sürekli birbirlerini suçlayınca aralarındaki husumet büyüdü.
 

BİRBİRLERİNİ AYNI YERDEN VURDULAR


Habertürk'ün haberine göre akıllara durgunluk veren olay, Kemal Türkler Mahallesi Sümer Caddesi üzerinde önceki gün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Dün de aynı nedenle tartışan ortaklar, göz açıp kapayıncaya kadar aynı anda silahlarını çekip birbirlerine ateş etti. 2’si de sol karın bölgesinden vurulan Şahin Akşit ve Mustafa Elönü, yan yana yere düştü. Vatandaşlarca hastaneye kaldırılan yaralılar, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


Mustafa Elönü’nün evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.


ÇOCUKLARI ARKADAŞI OLDUKLARI ÖĞRENİLDİ


Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, birbirlerini öldüren 2 ortağın çocukluk arkadaşı olduğu öğrenildi. Mustafa Elönü’nün evli ve 2 çocuk babası olduğu, iflas ettikten sonra iş yapmadığı kaydedildi. Bekâr olan Şahin Akşit’in ise bir süredir taksicilik yaptığı belirtildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Denetimlerde yakalanan dilencinin mal varlığı şoke etti