İstanbul'da yine aynı acı! Bu sefer 17 yaşındaki genç kız...

İstanbul'da yine aynı acı! Bu sefer 17 yaşındaki genç kız...

İnşaat alanlarının gün geçtikçe çoğaldığı İstanbul'un yeni çilesi haline gelen hafriyat kamyonları ve beton mikserleri can almaya devam ediyor. Acı haber bu sefer de Arnavutköy'den geldi

16 Haziran 2017, Cuma 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arnavutköy'de bir hafriyat kamyonu yolun karşısına geçmeye çalışan 17 yaşındaki Berfin Kantarkıran'a çarparak ölümüne neden oldu.

Olay yerine gelen genç kızın yakınları sinir krizleri geçirdi. Polis ve jandarmanın olay yerindeki incelemesi devam ediyor. Kaza nedeniyle Habipler Yolu'nda trafik yoğunluğu yaşanıyor. 
 

İSTANBUL'DA TERÖR ESTİRİYORLAR


İstanbul Kadıköy'de de hafriyat kamyonlarının sokak aralarından geçmeye çalışması sonucu 2 genç yaşamını yitirmişti. Sarıyer'de de yine bir hafriyat kamyonunun çarpması sonucu 5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetmişti.

HEMŞİRELİK ÖĞRENCİSİYDİ


17 yaşındaki Berfin Kantarkıran’ın fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğrafta yanındaki arkadaşıyla birlikte gülümseyerek poz veren genç kızın hemşirelik öğrencisi olduğu öğrenildi.

KAZA ANI;


 

SIRADAKİ KÖTÜ HABER BEYLİKDÜZÜ'NDEN Mİ GELECEK?


Eyüp-Kemerburgaz yolu üzerinde, 3. Havalimanı için hafriyat toprağı taşıyan kamyonların yaşattığı trafik çilesi ve yaptığı kazalar gündemdeki yerini korurken bu sefer de İstanbul'un yeni yerleşim yerlerinden biri olan Beylikdüzü’nde vatandaşlar aynı konudan şikayetçi olmaya başladı.
 ARTIK ANA YOLLAR YETMİYOR ARA YOLLARDA DA TERÖR ESTİRİYORLAR


Hürriyet'ten Hakan Alkan'ın haberine göre özellikle Kavaklı, Yakuplu ve Gürpınar bölgesinde adeta terör estiren kamyonlar yüzünden çok sayıda vatandaş şikayetçi. Ana yolları kullanmak yerine hedeflerine daha çabuk gitmek isteyen kamyon ve mikser şoförleri, kasislere ve trafik ışıklarına yakalanmamak için bir arabanın bile zor geçeceği ara sokaklara girip hız sınırlarını aşarak insanların can ve mal güvenliğini tehlikeye atıyorlar. Birçok otomobil sahibinin aynasını kırıp yollarına devam eden şoförlerle ilgili ise henüz bir önlem alınmadı.

GÖZLER İBB'DE 


Konuyla ilgili şikayetler üzerine Beylikdüzü Belediyesi bu durumdan şikayetçi olan bir kaç cadde ve sokak için zabıta ekipleri tarafından rapor hazırlayacaklarını belirterek, yapabileceklerinin sadece söz konusu cadde ve sokaklara hız kesici kasis yerleştirip yeni asfalt dökmek olduğunu açıkladı. Bu durumun yetkileri dışında olduğunu söyleyen belediye yetkilileri, ara sokaklara giren kamyon ve beton mikserlerinin engellenmesinin sadece İBB Ulaşım Daire Başkanlığı'nın sorumluluğunda olduğunu belirttiler.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Biontech aşısı bitti mi? Biontech için aşı randevusu alınıyor mu? Bakan Koca açıkladı