İstanbul Emniyeti'nden Okmeydanı açıklaması

İstanbul Emniyeti'nden Okmeydanı açıklaması

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Okmeydanı'nda 1 kişinin yaralandığı olaylarla ilgili açıklama yaptı

22 Mayıs 2014, Perşembe 14:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Açıklamada, İTO Lisesi’nde eğitimi durdurmak ve okulu işgal amacıyla gelen yüzleri maskeli ve molotoflu grubun polis aracına molotofla saldırdığı, araçta bulunan görevli personelin yanmak suretiyle yaralandığı belirtildi. Açıklamada, bir vatandaşın da nereden geldiği belli olmayan ateşli bir silahla yaralandığı bildirildi.

Açıklama şöyle: "22.05.2014 tarihinde İTO Lisesi’nde eğitim öğretimi durdurmak ve okulu işgal etmek amacıyla gelen yüzleri maskeli ve molotoflu grup, bölgede güvenlik amaçlı bulunan polis aracına molotofla saldırmıştır. Saldırı sonucu araçta yangın çıkmış, içinde bulunan görevli personeller yanmak suretiyle yaralanmıştır.

'NEREN GELDİĞİ BİLİNMİYOR'

Bu olaylar devam ederken Çınar sokak içinde bulunan bir vatandaşımız, nereden geldiği belli olmayan ateşli bir silahla yaralanmış, akabinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.

Bu olayla ilgili olarak fail veya faillerin bir an önce tespit edilmesi ve olayın aydınlatılması için çalışmalarımız titizlik ve kararlılık içinde sürdürülmektedir. Bu vesile ile yaralı vatandaşımıza acil şifalar dileriz." 

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinop bayramda çekim noktası oldu