İstanbul Esenyurt'ta yeni evli çiftin evini soydular!

İstanbul Esenyurt'ta yeni evli çiftin evini soydular!

Esenyurt'ta yeni evli çiftleri takip ederek evlerine giren ve düğünlerde takılan altınları çalan çetenin son kurbanı Ünal çifti oldu. Hırsızlar 22 bin liralık altın, para ve bilgisayar çaldı

09 Ocak 2019, Çarşamba 08:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Esenyurt'ta yeni evlenen çiftleri takip ederek evlerine girip hırsızlık yapan çete son soygununu Örnek Mahallesi 1376 Sokak'ta geçtiğimiz cuma akşamı gerçekleştirdi. Bir ay önce evlenen ve düğünde takılan ziynet eşyalarını yeni taşındıkları evlerinde muhafaza eden öğretmen Muhammed Emin Ünal ve eşi Sevda Ünal akşam saatlerinde aile ziyaretine gitti.

22 BİN LİRA ÇALDILAR!

İddiaya göre; yeni evli çifti gizlice takibe alan çete üyeleri, Ünal çiftinin yüksek giriş katta bulunan evlerine alt katın demir parmaklıklarına tırmanarak girdi. Hırsızlar, düğünde takılan 22 bin liralık altınları, paraları ve bir bilgisayarı alarak kaçtı. Evlerine döndüklerinde soygunu fark eden çift polise başvurdu. Damadın babası Recep Ünal "Oğlum ve gelinim olay sonrası bizde kalmaya başladı. Gelinimizin psikolojisi alt üst oldu. Evlerine gidemiyor. 'O eve giremem' diyor. Manen de soyulduk. Sadece altınları değil psikolojimizi de çaldılar" dedi. Soyguncuların izleri bulan polis, yeni evli çiftleri hedef alan çete üyelerini arıyor. (Sabah)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika... Yangın faciası: 3 çocuk hayatını kaybetti