İstanbul Fatih’te internet kafede bıçaklı kavga: 2 yaralı

İstanbul Fatih’te bir internet kafede henüz belirlenemeyen bir sebepten çıkan kavgada iki arkadaş birbirini bıçakladı. 1 kişinin ağır yaralandığı kavganın çıktığı kafede bir miktar uyuşturucu ve alkol şişeleri bulunurken, ağır yaralı olan kişinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

09 Aralık 2017, Cumartesi 12:42
A A
İstanbul Fatih’te internet kafede bıçaklı kavga: 2 yaralı
Olay, Fatih Kaptan Sinan Sokak üzerinde bir internet kafede sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre İnternet kafede çalışan F.K (30) arkadaşı K.A (24) ile çalıştığı kafe önünde buluştu.

Dükkanı birlikte açan iki arkadaş içeride iddiaya göre alkol ve uyuşturucu madde kullandıktan henüz bilinmeyen bir sebepten kavga etmeye başladılar.
 

İNTERNET KAFE KAN GÖLÜNE DÖNDÜ


Aralarındaki sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Her iki kişinin de üzerlerinde bulunan bıçakları çıkarmasıyla internet kafe bir anda kan gölüne döndü. F.K kalbine aldığı bıçak darbesiyle yere yığılırken, sırt ve yüzünün çeşitli yerlerine bıçak darbeleri alan K.A olay yerinden kaçtı.
 

SÜRÜNEREK DÜKKANDAN ÇIKIP YARDIM BEKLEDİ


F.K bıçaklandığı kafe içerisinden sürünerek kapının önüne oradan da sokak içerisine bir aracın önüne geldi. Sokaktan geçen bir arkadaşının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. F.K Ağır yaralı olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılırken, diğer yaralı K.A Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


UYUŞTURUCU MADDE BULUNDU


Olay yerine gelen polis ekipleri kafe ve sokak içerisinde incelemelerde bulundu. Sokak içerisinde gazete kağıdına sarılı olarak suç aleti bıçak ele geçirildi. Dükkan çevresinde yapılan çalışmalarda ise bir miktar uyuşturucu madde bulundu. Dükkan içerisinde içerisinde ise çok sayıda alkol şişesi ele geçirildi. Ağır yaralı olan F.K’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Sıradaki haber yükleniyor...