İstanbul'da 10 gün boyunca nerelerde elektrik kesilecek?

İstanbul'da 10 gün boyunca nerelerde elektrik kesilecek?

İstanbul'da 10 gün boyunca nerelerde elektrik kesilecek?

28 Haziran 2010, Pazartesi 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, İçmeler İşletme Müdürlüğüne bağlı bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım çalışması, Vaniköy, Ümraniye, Samandıra, Kartal işletme müdürlüklerine bağlı bazı trafo merkezlerinde de yıllık bakım çalışması yapılacak. Bu kapsamda, yarın 11.00-15.00 saatleri arasında Yayla Mahallesi Şinasi Dural, Fevzi Çakmak, Cengiz Topel caddeleri ve bağlı sokaklara; 14.00-18.00 saatleri arasında Şifa Mahallesi Şeker Pınar Caddesi ve bağlı sokaklara; 08.00-12.00 saatleri arasında Ahmet Yesevi Mahallesi Aydınlı ve Gözdağı caddelerinin bir kısmı ile bağlı sokaklara elektrik verilemeyecek. Yıllık bakım çalışmaları nedeniyle 09.00-15.00 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler ve tarihleri ise şöyle.

1 Temmuz: Beykoz Elmalı Gülbahçe Mahallesi, İSKİ Bentleri, Bentyolu Nato Tesisleri, H. Çiftlik Caddesi, Küçüksu Çakır Sokak, Rasathane Caddesi, Ömürtepe bir kısmı ve İSKİ, Kartal’da Çavuşoğlu Mahallesi, Spor, Uğur, Yıldız, Soğanlık ve Selviyolu caddeleri, Barbaros Hayrettin Paşa, Ihlamur, Çayır, Çayırbaşı, Meriç sokakları, Karlıktepe Ay, Akgün, Rüzgar, Hüdaverdi, Atmaca, Ada ve Güneş sokakları.

2 Temmuz: Üsküdar’da Hekimbaşı Asfalt Şantiyesi, Hekimbaşı Aydın Caddesi ve civarı, Ümraniye’de İBB Asfalt Fabrikası, Ümraniye Belediyesi Asfalt Fabrikası, Hekimbaşı Meydan Yıldıztepe Caddesi civarı, Hekimbaşı Muhtarlık ve üst tarafı, Kartal’da Esentepe Milangaz, Toros, İnönü, Ankara ve Tacerdağı caddeleri, Pala, İlgaz, Konakdağ, Kızılırmak, Mercan, Hayra Bolu, Erkılıç, Serik, Serin ve Yılmaz sokakları ile Mavi Detay Sitesi, Elmalı Kuran Kursu civarı.

3 Temmuz: Ümraniye Ekşioğlu Mahallesi, Tisan, Kuran Kursu Caddesi, Ener Enerji, Atılgan Havas Evleri, Sultançiftliği Ekşioğlu Mahallesi girişi, Kartal’da Çavuşoğlu Mahallesi Namık Kemal, Sanayi, Selviyolu, Eski Yakacık caddeleri ile Sanayi Sitesi, Çamlık Sokak, 100. Yıl Sanayi Sitesi.

Haberin devamı sonraki sayfada...

4 Temmuz: Ümraniye Gordon Işıl Alemdağ, Turgut Özal Bulvarı Seyran Sokak, Yılmaz PVC, Sancaktepe’de Abdurrahman Gazi Mahallesi, Ravza Caddesi, Sentez Matbaa, Kütük Mermer, Kartal’da Fahri Korutürk Caddesi, Metal ve Ayabakan sokakları, Esentepe Soğanlık, Milangaz, Yıldız ve Toros caddeleri, Bulut, Sarı, Beş Parmak, Birol sokakları ve Milangaz Dolum Tesisleri.

5 Temmuz: Ümraniye Alemdağ benzinci yanı, İnci Evleri, Alemdağ Alataş Tekstil, Ekol Mahallesi, Saray Caddesi Alataş Yanı, Samandıra Hava Savunma Okulu Eğitim Merkezi Komutanlığı, Kartal’da Atalar Mahallesi, Atalar Caddesi, Ufuk ve Nihan sokakları, Cevizli Ankara, Çifteler, Anafartalar, Doğu, Mustafa Kemal caddeleri, Ceylan Muş, Aşkale, Eskişehir, Kastamonu, Sinan, Sultan, Ceylan, Aslı, Şeftali sokakları ve Taç Mahal Sitesi.

6 Temmuz: Ümraniye Taşdelen Turanlı Konutları, Taşdelen TOKİ Evleri, Çamlık Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Endüstri Meslek Lisesi, Ark İnşaat, Ekşioğlu Sultanevler Konut Kooperatifi, Sultançiftliği Alemdağ Caddesi PTT Yanı, Hekimbaşı Gazipaşa, Aydın, Çiftlik, Hanlı ve Çamlık caddeleri, Güney, Mine, Sümbül ve Cami sokakları, Talatpaşa, Boztepe Mahallesi, Hekimbaşı Çöp Aktarma Tesisleri, Kartal’da Cevizli Şehit Hakan Kurban, Doğu, Mustafa Kemal, Saraylar ve Köroğlu caddeleri, Okul, Hamitbey, Göksu, Kars, Maçka, Göksu ve Şerefiye sokakları ile Cevizli Yanık Hastanesi.

7 Temmuz: Ümraniye Güngören Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, Pusula Sokak, Sezgin Sokak, Lale Caddesi, Serdar Sokak, Sultançiftliği Alemdağ Caddesi, Ekşioğlu Mahallesi Almed İnşaat, Hekimbaşı Çiftlik Caddesi, Hanlı Sokak ve civarı, Hekimbaşı İlköğretim Okulu civarı, Ümraniye Cezaevi, Üsküdar’da Sultan Murat Mahallesi Karaman ve Demirkol sokakları, Yeni Mahalle, Orman Yolu G. 41 Sokak ve G-59 Sokak, son otobüs durağı civarı, Kartal’da Cevizli Çınar, Saraylar, Selanik, Hacılar, Beyazıt, m, Kemal, Fatih ve Denizer caddeleri, Pazar, Bankalar, İstanbul, Fadime, Siverek, Konya ve Karabük sokakları.

8-10 Temmuz kesintileri sonraki sayfada...

8 Temmuz: Üsküdar Yeni Mahalle Kümeevler G. 19 ve G. 47 sokakları, Çiftlik Caddesi, G. 18 Sokak ve Yoğurt Fabrikası, Nişanlı Sokak, Kümeevler G. 25 sokak, Arkboyu Son Durak, Mezarlık civarı, Ümraniye Sultançiftliği Merkez Mahallesi, Atatürk Caddesi, Başaran ve Adil sokakları, Ekşioğlu Demirli Megakent Konut Kooperatifi, Taşdelen Caddesi Ekşioğlu Taşdelen Evleri, Kartal’da Üsküdar ve Haritacılar caddeleri ile Kızılay Bulvarı, Villa ve Kanarya sokakları.

10 Temmuz: Sancaktepe’de Yunus Emre Mahallesi Veysel Karani Caddesi Tabiat Sokak, Yenidoğan Emek Caddesi, Yunus Emre Mahallesi, Domuzbükü, Abdurrahman Gazi Mahallesi Erkam Sokak, Kartal’da Soğanlık Yanyol ASF Otomotiv, Pamukkale Sokak, İsakoğlu Bina, Soğanlık Yanyol Jandarma İkmal Komutanlığı, İshakoğlu Boya Fabrikası. 11 Temmuz: Ümraniye Alemdağ Finansbank Evleri, Reşadiye Yolu, Elsium Garden Evleri, Ofton İnşaat, İSKİ Alemdağ Su Haznesi Terfi Merkezi, Kartal’da Soğanlık Pamukkale, Danone sokakları, Kentplas Sitesi ve Balıkesir Caddesi.

3

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adaların kayıp atları Kuzey Irak’ta iddiası!