İstanbul'daki gizemli maça yalnızca Şenol Güneş gitti

Güney Kore ve Gürcistan, İstanbul'da bir hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Fatih Terim Başakşehir Stadyumu'nda oynanan maçta özel bir grup seyirci haricinde kimsenin olmaması ve kimseye bilet satışı yapılmaması dikkat çekti. Maçın sürpriz ziyaretçisi ise Şenol Güneş'ti.

07 Eylül 2019, Cumartesi 09:38 Son Güncelleme:
A A
İstanbul'daki gizemli maça yalnızca Şenol Güneş gitti

Güney Kore ve Gürcistan arasında İstanbul'da yapılan hazırlık maçı boş tribünler önünde oynandı. Kocaeli'den özel davetle getirilen yaklaşık 300 kişilik Hyundai çalışanları ve aileleri haricinde tribünlerde kimse yoktu.

Maçın biletleri ise açık satışa sunulmadı. Bu nedenle Türkiye'de yaşayan herhangi bir Gürcü, Koreli ya da Türk, istese dahi maça gelemedi. Hayalet maçın sürpriz konuğu ise Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş oldu.

Daha önce Güney Kore'de çalışan ve ülkeyle iyi ilişkileri olan Güneş, her iki takım teknik direktörünü ziyaret ederek "Hoş geldiniz" dediği ortaya çıktı. Gürcistan heyetini de ziyaret eden, futbolcular ve teknik adamlarla görüşen Güneş’in, maça gelerek kendilerini ziyaret etmesinden her iki ekibin yetkililerinin de çok memnun kaldıkları ve bunu ‘ince bir davranış’ olarak değerlendirdikleri öğrenildi.

Bu gizemli maç 2-2 beraberlikle sona erdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...