İstanbullu Gelin 28. bölümde neler oldu? (29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

İstanbullu Gelin dizisinde son bölümde; gördükleri karşısında şaşkına dönen Süreyya ve Faruk için bu karşılaşma çok zor bir dönemin başlangıcı olur. Bölüm finalinde Süreyya'nın yaşadığı şok Faruk'la ilişkilerini sorgulatır. Peki, İstanbullu Gelin 28.bölümün ardından, İstanbullu Gelin 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı

09 Aralık 2017, Cumartesi 16:30
A A
İstanbullu Gelin 28. bölümde neler oldu? (29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?)
İstanbullu Gelin yine heyecan dolu bir bölümle geldi. İstanbullu Gelin 28. bölümde Faruk, Can'ı karşısında görünce öfekeden deliye döner. Can ve Faruk her fırsatta hesaplaşma peşine düşerken Süreyya, Faruk'un öfkesini kıskançlığa yorar ve olaylar karışır.

Faruk ve Süreyya için geri dönülmez bir çatışma yaşanırken; oğlu Osman'ın amansız aşkına tanık olan Esma Sultan, onun mutluluğu için büyük adımlar atar.

Diğer bir yandan geçmişiyle acı bir şekilde yüzleşen Adem, tedaviyi kabul eder ancak bu tedavi onun için beklendiğinden sancılı geçecektir.

Peki, ilgiyle izlenen İstanbullu gelin 28.bölümün hemen ardından, merakla beklenen İstanbullu Gelin 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 29.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

İSTANBULLU GELİN 29. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz gibi isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin 29.bölümü ile 15 Aralık Cuma saat 20.00'de Star TV'de olacak.İSTANBULLU GELİN 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk birbirleri ile olan daha çetin bir mücadeleye girişirler. Esma’nın hamlesi peş peşe büyük gerilimlerin yaşanmasına sebep olurken Faruk’u hiç beklenmedik bir noktaya getirir. İstemediği şeylerle yüzleşmek zorunda kalan Adem duruma sıra dışı bir tepki verir. Gelen bir misafir konağı fazlasıyla hareketlendirir. Can’ın verdiği bir bilgi Süreyya’nın şok olmasına ve Faruk’la ilgili bazı şeyleri yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sonunda sabrı taşan Süreyya, başta İpek olmak üzere konaktaki herkese büyük ders verirken Esma’nın Osman’ı düştüğü imkansız aşktan çıkarmak için Burcu’ya uzattığı zeytin dalı geceni en çok konuşulanları arasındaydı.

Begüm’ün erkek arkadaşı ile tanışma yemeğine çıkan Faruk ve Süreyya’nın Can’ı karşılarında bulmaları ise geceye damgasını vurdu. Herkes için beklenmedik olan bu gelişmeye Faruk’un vereceği tepki şimdiden büyük merak konusu.
Sıradaki haber yükleniyor...