İstanbullu Gelin 48. yeni bölüm fragmanı YAYINLANDI! Faruk rahatsızlandı!

Cuma günlerine damga vuran İstanbullu Gelin'in 48. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Adem, Faruk'un defterini dürmek için harekete geçiyor. 
 

01 Mayıs 2018, Salı 11:29
A A
İstanbullu Gelin'in 48. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu gelin yeni bölümde kendisine yapılan ihanete içerleyen Adem, Faruk'u bitirmek için herkete geçiyor.

ESMA'DAN SÜREYYA'YA JEST

Esman gelini Süreyya'yı karşısına alıp "Bebeğe burada bir yer yapmayı düşünüyor musunuz yoksa hala gitmek mi niyetiniz?" diye soruyor. Süreyya ise "Düşünemedik aslında... Yer de yok" diyor. Esma, Murat'ın odasının boş olduğunu aktarıyor. 

FARUK RAHATSIZLANIYOR

Faruk'un durumu hiç de iyi değil. Yaşadıkları sorunlar gitgide artıyor. Bu nedenle sağlık sorunları yaşıyor. Faruk, odada bir anda rahatsızlanıp yatağa uzanıyor. Süreyya, eşinin o halini görünce şoke oluyor.

ADEM FARUK'UN HESABINI GÖRMEK İSTİYOR

Faruk ne kadar kendisini aklamaya çalışsa da işler rayında gitmiyor. Adem ilk önce şirketten ayrılmayı düşündüğünü Fikret'e söylüyor sonra da atağa geçip Faruk'un hesabını dürmek istiyor. Bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak.İstanbullu gelin yeni bölümüyle 4 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarında...


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.