İstanbullu Gelin 55. son bölüm izle! 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 55. bölüm dün akşam yine nefes kesti. İstanbullu Gelin son bölümde Boranların şehir kargaşası yaşaması isyan ettirirken Adem'in Süreyya'yı alıkoyması heyecanı tavan yaptı. Ülfet'in sinsi planı moral bozarken Faruk'un gözaltına alınması şoke etti. Son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

29 Eylül 2018, Cumartesi 13:32 Son Güncelleme:
A A
İstanbullu Gelin 55. son bölüm izle! 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her cuma seyirciyi ekrana çekmeyi başaran İstanbullu Gelin'in 55. bölümü dün akşam Star TV'de yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölümde Boranlar birbirinden farklı sürprizlerle karşılaştı. İstanbul'a taşınan Boranlar şehrin kargaşasından bir hayli muzdaripti. Adem, Süreyya'dan hıncını alabilmek için onu alıkoyarken bu haberi duyan Faruk, Adem'e yumruğu indirdi. Fakat son sahnede çok önemi bir proje üzerinde çalışan Faruk, adam öldürmeye teşebbüsten gözaltına alındı. Peki şimdi neler olacak?

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Boranlar, İstanbul’daki yeni hayatlarına adım atarlar. Bu durum tüm ailede olduğu gibi Ülfet için de farklı bir hayatın başlangıcıdır. Faruk, arkadaşı Okan’ın yanındaki yeni işine başlar ve sadece sıradan bir çalışan olmanın zorlukları karşı karşıyadır.

Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuşur fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönecektir. İpek ise eski hayatının özlemini Nişantaşı’nda fazlasıyla hissetmeye başlar. Fevri bir davranışı ise Esma’yı Ülfet karşısında yerin dibine sokacaktır.

Fikret içindeki Adem öfkesi ile mücadele etmenin yollarını ararken Adem de boş durmamaktadır. Adem, Ülfet ile yaptığı bir konuşma sonrasında Faruk Boran’ı zor duruma sokacak bir adım atar.

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İstanbullu Gelin 56. bölüm fragmanı hanüz yayınlanmadı. Dizinin fanları sabırsızlıkla Faruk'un akıbetini merak ediyorlar. Yeni bölüm fragmanının yarın yayınlanması bekleniyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

İSTANBULLU GELİN 56. BÖLÜM FRAGMANI

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.