İstanbullu Gelin yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı! 54. yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Boran ailesi zorda... Tüm yükse Faruk'un omuzlarında... Adem ise köşkte yapayalnız ve mutsuz!

13 Eylül 2018, Perşembe 15:36
A A
İstanbullu Gelin yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı! 54. yeni bölümde neler olacak?

Star TV'nin cuma günlerine damga vuran dizisi İstanbullu Gelin 21 Eylül Cuma günü izleyenlerine yeni sezonda "Merhaba" diyecek. Yeni bölümde Her şeyini kaybeden Boranlar çok üzgün ve ne yapacağını bilemez halde... Faruk ilk defa çaresiz ve ailesini bu karanlık günlerden nasıl çıkaracağını bilmiyor. Fikret, Adem'le yüzleşirken tüm bunların sorumlusu Adem ise köşkte yapayalnız ve aşırı mutsuz...

SÜREYYA KATİL OLUYOR

İstanbullu Gelin yeni sezonda seyirciyi şoke eden bir gelişme yaşanıyor. Faruk ve Süreyya'nın kızları Yaz, büyüyüp genç kız oluyor. Fragmanda Yaz, annesinin Esma Hanım'ı kendi elleriyle öldürdüğünü söyleyip "Şimdi ben bu bildiklerimi nereye koyayım?" diyerek çaresizliğini ifade ediyor. 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Fikret uçağın kargo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.