İstanbullu hafta sonu sahilleri doldurdu

İstanbullular 9 günlük tatilin son gününü sahillerde geçirdi. Özellikle Kadıköy Caddebostan ve Zeytinburnu sahillerinde yoğunluğa neden olan vatandaşlar, aile ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirdi.

09 Haziran 2019, Pazar 21:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SAHİLLERE AKIN ETTİLER

SAHİLLERE AKIN ETTİLER

Kadıköy Caddebostan sahili akşam saatlerinde havanın serinlemesi ile birlikte adeta vatandaşların akınına uğradı. Sahildeki yoğunluk akşam 18.00’den itibaren daha da arttı. 

PİKNİK YAPTILAR

PİKNİK YAPTILAR

Sahildeki insan kalabalığı havadan da görüntülendi. Seyyar sandalye ve piknik örtüleri ile birlikte sahile gelen vatandaşların birçoğu yer bulmakta zorlandı. Sahilde bazı vatandaşlar aile ve arkadaşları ile birlikte piknik yaparken, bazı vatandaşlar da sahil yolunda bisiklet ve paten sürdü. Kimi vatandaşlar da çocukları ile vakit geçirerek kitap okumayı tercih etti.

GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDILAR

GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDILAR

Yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Caddebostan sahilindeki kalabalıktan bazı vatandaşlar memnun olduğunu ifade etti. Özellikle hafta sonu işlerin arttığını belirten seyyar satıcı da yoğunluktan dolayı memnun olduğunu belirtti.

Zeytinburnu sahilinde de piknik yapanlar oldu. Bazı vatandaşlar mangallarını yakıp piknik yaparken, bazıları ise serinlemek için denize girdi. 

İSTANBUL(DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yarasaları önce yakalıyor sonra öpüyor