İstanbul'un göbeğinde 299 kilometre terörü!

İstanbul'un göbeğinde 299 kilometre terörü!

Kağıthane-Piyalepaşa Tüneli’nde trafikteki araçların arasında tek tekerlek üzerinde yaklaşık 299 kilometre hıza ulaşan motosikletli maganda adeta terör estirdi.

02 Ağustos 2018, Perşembe 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

E-5 Karayolu’nda da yine aynı şekilde giden motosikletlinin aşırı süratli bir şekilde araçların arasında zikzaklar çizerek geçmesi ölüme davetiye çıkarttı. İstanbul’da trafiğin en işlek noktalarında tek tekerlek üzerinde metrelerce giden ve aşırı süratli bir şekilde seyreden motosikletli magandaların terörüne bir yenisi daha eklendi. Kağıthane-Piyalepaşa Tüneli Piyalepaşa istikametinde bir motosikletli maganda, trafikte giden araçların arasında motosikletiyle tek teker üzerinde metrelerce gitti. Hem kendi canını hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda, tek tekerlek üzerinde 299 kilometre hıza ulaştı. Nefesleri kesen korku dolu o anları kask kamerasıyla kaydeden maganda bir de sosyal medyadan yayınladı.

E-5 KARAYOLU'NDA ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARTTI

Aynı motosiklet sürücü E-5 Karayolu Merter mevkii Ankara istikametinde de akıllara durgunluk getiren şekilde araçların arasından geçerek dehşet saçtı. Maganda şehrin en işlek karayolunda tek tekerlek üzerinde gitmesinin yanı sıra aşırı süratli bir şekilde zikzaklar çizerek defalarca araçların arasında geçti. Trafikteki sürücülerin arasında dakikalarca bu şekilde giden maganda mutlak bir ölüme davetiye çıkarttı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER AYM'de bireysel başvuruda yeni dönem