Önceki Fotolar

Bu ünlülerin akraba olduklarını biliyor muydunuz? Çok şaşıracaksınız!

Muhtemelen birbirleriyle akraba olduğunu bilmediğiniz ünlüler...

15 Mart 2018, Perşembe 10:05 Son Güncelleme:
A A
''KAMERA ŞAKASI ZANNETTİM''

''KAMERA ŞAKASI ZANNETTİM''

Oryantal Asena, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın yaptığı sürprizi Instagram paylaşımıyla açıkladı:

''Sayın Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman oyun öncesi bizi kabul etti. Başkanımız bana dönüp 'Asena sana bir sürprizim var, hazır mısın?' dedi. Ben de 'Güzelse neden olmasın?' dedim. Sonrasında haykırarak ve coşkuyla bizim kuzen olduğumuzu söyledi. Kamera şakası zannettiğim esnada bütün ailemizin isimlerini ve soyağacımızı çıkarıp bana verdi. Baktım ki tüm isimler doğru. Şu anda yıllar sonra kavuştuğum kuzenim Vefa Salman'ı ve diğer yeğenim Özlem Salman'ı sevgiyle kucaklıyor ve bir daha birbirimizden asla kopmamayı yürekten diliyorum. Hoş geldiniz hayatıma ve hoş geldim hayatınıza.''

Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural’ın babası da kendisi gibi ünlü çıktı.

Kıvılcım Ural'ın babası Fikret Ural, 60’lı yılların müzik grubu Mavi Işıklar'ın gitaristi çıktı.

Kıvılcım Ural'ın babası Fikret Ural.

Yeşilçam'ın hep kötü ya da hesapçı cimri adam rollerini üstlenen Ali Şen'in oğlu Şener Şen, biraz gecikmeli de olsa girdiği sinema sektörünün yaşayan çınarları arasında.

Gonca Vuslateri, 2001 yılında Diyarbakır Emniyet Müdürü'yken uğradığı suikastte hayatını kaybeden Gaffar Okkan'ın mezarını ziyaret etti.

Ziyaret sırasında çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaşan Vuslateri, yazdığı mesajla bilinmeyen bir bağı açıkladı.

Gonca Vuslateri mesajında "amcam" kelimesini geçirdi. Bunun üzerine, Gaffar Okkan'ın, Gonca Vuslateri'nin dedesinin halasının oğlu olduğu öğrenildi.

'Hababam Sınıfı'nın renkli hocası 'Paşa Nuri' rolüyle tanınan oyuncu aynı zamanda Halit Akçatepe'nin babası ve Leman Akçatepe'nin eşidir. Annesi tarafından Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devri Sadrazamı Nevşehirli Damat İbrahim Paşa'nın torunudur.

Kendisi küçük yaşta oyuncu olmak istemiş, ailesi karşı çıkınca oyuncu olmak için evden kaçmıştır. Ağustos 1922'de Afyon Kocatepe'de savaşmış bir gazi olan Sıtkı Akçatepe 1985 yılında vefat etmiştir. Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilmiştir.

Ayrıca Halit Akçatepe'nin annesi olan Leman Akçatepe de Türk sinemasının sevilen yüzlerinden biridir.

Naz Elmas'ın kendisi gibi oyuncu olan bir kız kardeşi var: Açelya Elmas

Gözde Türkpençe, oyuncu Ahu Türkpençe'nin kız kardeşidir.

Ahu Türkpençe

Mahmut Cevher, sanat hayatına 1976 yılında Ses Dergisi'nce düzenlenen yarışmada birinci seçildikten sonra, aynı yıl Orhan Aksoy yönetmenliğinde çevrilen 'Aile Şerefi' adlı filmde bir rol üstlenerek başladı. Kızı da kendisi gibi oyuncu.

Yonca Cevher

Selen Seyven, Türk sinemasının adından çok söz ettiren yönetmenlerinden Ezel Akay'ın yeğeni.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Müge Boz'dan 5. ay pozu