İşte bunu beklemiyorduk!

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi daha, sürpriz şekilde sinemaya geliyor!

03 Mart 2014, Pazartesi 21:00
A A
İşte bunu beklemiyorduk!

Oyun severlerin en çok heyecanlandığı durumlardan birisi, hayranı oldukları oyunları, beyaz perdede görmektir. Bu güne kadar birçok dev oyun isminin, filme dönüştürüldüğünü gördük. Ancak iyi olanlardan çok, bayat yapımlarla karşılaştık.

Son zamanlardaysa uzun süredir beklenen World of Warcraft'a özel bir filmin geleceği, sektörü çalkalamış durumdaydı ki kısa süre sonra bir de The Lego Movie kendisini göstermişti. Fakat öyle görünüyor ki bu furyanın sonu gelmeyecek! Neden mi? Çünkü bu sefer de milyonları kendisine tutsak eden Minecraft isimli oyunun filmi ortaya çıkmaya hazırlanıyor. The Lego Movie'nin aksine, tamamen "live action" yani gerçek insanların oynayacağı yapım, etrafı kutularla dolu bir dünya içerisinde kazma sallayan Steve'e daha önce görülmemiş bir hikaye sağlayacak. 

Film hakkındaki bilgiler an itibarı ile kısıtlı ve henüz durumun aksini iddia eden bir bilgi gelmedi. Yine de eldeki bilgilere bakacak olursak, böyle bir filmin vizyona girmesine daha uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz.

Resimlerle: 15 teknolojik film ve TV kahramanı!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.