İşte Çılgın Bediş'in Banu'su... Sonay Aydın'ın hayatı nasıl değişti?

1996-2001 yıllarında Kanal D’de reyting rekorları kıran ‘Çılgın Bediş’in ‘Banu’su Sonay Aydın dizi bittikten sonra İngiltere’ye yerleşti. Sadece fiziği değil, hayatı da bir anda değişen Sonay Aydın yaşadıklarını ‘2. Sayfa’ya anlattı.

07 Haziran 2020, Pazar 08:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

  • "Sosyal medyada sürekli ‘Nasıl değiştin, hangi estetik ameliyatları yaptırdın?’ diye soruyorlar. Burnum ameliyatlı. Saçlarımın rengi değişti. Aşırı zayıftım, kilo aldım. Hepsi bu kadar."

'Ona baklava-börek açıp dolma da sarıyorum'

'Ona baklava-börek açıp dolma da sarıyorum'

  • “İngiliz eşime Türkçe öğretiyorum. İlk kelimesi ‘Aşkım’ oldu. Ona baklava-börek açıp dolma da sarıyorum. Kültürümüze hayran.”

  • "Biz internet aşıklarıyız. 2 ay online flört ettik. İlk görüşte çok heyecanlandık. Elini tutmak, o sıcaklığı almak çok farklı bir şeydi. Bugüne kadar aşkla geldik."

  • “Çılgın Bediş hayatımın dönüm noktasıdır. Seçmelere giderken göğsümü bağladım, saçlarımı yaptım, kaşlarımı indirdim. ‘Banu’ kılığında içeri girdim. Yönetmen Turgut Yasalar ‘Biri beni çimdiklesin, bu kız karikatürden mi fırlayıp gelmiş?’ dedi. Rolü kaptım.”

  • "Bugün ‘Diziyi çekiyoruz, yeniden gel’ deseler. Sete koşarak giderim. Öylesine güzel bir ekip ve ortam vardı ki anlatamam.”

İşte çiftin Londra’da yeni aldıkları evleri...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi