İşte Galaxy S4 mini!

Samsung'un varlığını bir türlü kabul etmediği telefonu, sonunda kendini gösterdi!

27 Mayıs 2013, Pazartesi 17:00
A A

Sa>yığınla söylentiye konu olan, internette bir görülüp bir kaybolan Galaxy S4 mini'nin varlığını asla kabul etmedi. Ancak S4 mini, birdenbire firmanın İngiltere sitesinde beliriverdi.

Henüz firma tarafından resmi duyurusu yapılmamış olan telefon, Sa Hizmetler) sayfasında görüntülendi. Sitenin içerik sayfasında, uygulama desteğine göre telefonları filtrelemek isteyen kullanıcılar, telefon seçenekleri arasında Galaxy S4 mini'yi de görebiliyor. Kazayla gerçekleştiği kesin olan bu sızıntının kısa süre içerisinde kapatılacağına eminiz. Yani büyük ihtimalle siz bu satırları okuduğunuz sırada telefon söz konusu listeden çıkartılmış olacak. Ama Samsung site yönetiminden birilerinin fena halde çuvallaması sonucunda artık Galaxy S4 mini'nin varlığı kesin olarak doğrulanmış oldu.

Sızıntının İngiltere sitesinde gerçekleşmiş olması, telefonun öncülü Galaxy S4 ile aynı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacağını düşündürüyor. Her ne kadar Sa >CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.