İşte Gülden'in yeni sevgilisi...

'Unutamam Dedin', 'Yatsın Yanıma', 'Soğuk Odalar' gibi şarkılarla tanına şarkıcı Gülden, birkaç ay önce yeni seslendirdiği 'Yandan Yandan' isimli şarkısının klibini, YouTube üzerinden yayınlamıştı. Geçtiğimiz aylarda eski eşi Ercan Mutlu'nun YouTube’daki klibinin altına yazdığı tehdit mesajlarıyla gündeme gelen Gülden, aradığı aşkı buldu. Ünlü şarkıcı, sevgilisiyle olan fotoğrafını aşk dolu bir notla takipçilerinin beğenisine sundu.

19 Ekim 2021, Salı 07:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şarkıcı, 3,5 yıl önce yollarını ayırdığı Ercan Mutlu'nun taciz ve tehdit mesajlarına maruz kalmıştı. Eski eş, şarkının altındaki yorum kısmına, "Sana bu dünyayı dar edeceğim!" diye yazmıştı.

Mutlu, ayrıca; “İzlediğiniz kadın benim eski eşim, bugün benim verdiğim evde ve arabaya biniyor ve kızımı bana göstermiyor”, “Bir çift ayakkabı ile Londra’ya geldiğini ve onu kimin adam ettiğini unutmuş! Onu nasıl yarattıysam öyle de yok edeceğim!”, “Bugüne kadar iyi niyetli davrandım. Artık savaş zamanı. Ben kızımı her şekilde görürüm ama siz bu sonradan olmaya çok güvenmeyin” yorumlarıyla ünlü şarkıcıya tehditler savurmuştu.


Yaşananların ardından Gülden, Instagram hesabından bir video yayınlamış ve "Boşandığım günden itibaren aşağılamalara ve hakaretlere maruz kaldım" demişti.

'ÜÇ BUÇUK YILDIR TEHDİT EDİLİYORUM'

'ÜÇ BUÇUK YILDIR TEHDİT EDİLİYORUM'

Gülden, "Beni itibarsızlaştırmaya çalıştı. Alkol ve şiddet problemi olan bu şahıs tarafından 3,5 yıldır tehdit ediliyorum. İlk başlarda kızımız olduğu için sustum, herhangi bir girişimde bulunmadım. Ancak hakaret ve tehdit kızıma da yapılınca daha fazla dayanamadım." diyerek isyan etmişti.

Tüm bu yaşananlardan aylar sonra Gülden, aradığı aşkı buldu. Şarkıcı, sevgilisiyle olan bir kareyi takipçileriyle paylaştı.


Sanatçı, sevgilisinin doğum gününü, “Kısacık yaşama nasıl sığdırayım bu güzel sevgiyi bilmiyorum, bir tanecik ömrüm var keşke bir tanecik daha olsaydı dedim İzzet” şeklinde duygusal bir yazıyla kutlamıştı.

Bu sözlere kayıtsız kalmayan İzzet Başlak ise sevgilisine; “İnsan herhangi bir şeyi en çok ne kadar sevebilirse o kadar seviyorum seni” cevabını verdi. Gülden’e sevenlerinden iyi dilek yorumları yağdı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Eyüboğlu'ndan eski aşkı Oğulcan Engin'e misilleme