İşte herkesin 'gıcık' olduğu o sesin sahibi: Oyuncu Ece Dizdar

İşte herkesin 'gıcık' olduğu o sesin sahibi: Oyuncu Ece Dizdar

Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Ece Dizdar, yedi senedir bir bankanın sesi olduğunu belirterek "Sizi müşteri temsilcisine bağlamayan o gıcık kadın benim" dedi

02 Haziran 2017, Cuma 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Öykü Özdoğan'ın hazırlayıp sunduğu '20 Dakika', oyuncu Ece Dizdar’ı konuk etti. Ece Dizdar, NTV Radyo dinleyicilerine Türkiye'nin en 'gıcık' kapılan seslerden biri olduğunu itiraf etti.

Ece Dizdar, "Yedi senedir çok ünlü bir bankanın IVR sesiyim. Sizi müşteri te dedi.

"BANKAYI ARAYIP KENDİ SESİMİ DUYUNCA GEÇ O KISIMLARI DİYORUM"Şuan 'Fi' dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Ece Dizdar, "Bankayı arayıp kendi sesimi duyunca 'geç geç o kısımları' diye konuştuğum oluyor." şeklinde konuştu.

ECE DİZDAR KİMDİR?Ece Dizdar, ortaokuldayken Belçika'da "müzikal oyunculuk" eğitimi aldı. Babasının tayini nedeniyle Türkiye'ye dönünce Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde okudu. Daha sonra Londra'ya giderek konservatuar eğitimi aldı.

Başrolünü üstlendiği "Çekmeceler" filmiyle 21. Sadri Alışık Sinema Ödülleri'nde "Yılın en başarılı kadın oyuncusu" ödülüne layık görüldü.

Ece Dizdar, şu an Başak Daşman ve Merve Dizdar'la birlikte Craft Tiyatro'nun "Yutmak" oyununda ve Onur Ünlü'nün yönettiği "Görünen Adam" dizisinde de rol alıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Okan Bayülgen'den Gülben Ergen'i kızdıran sözler!