İşte Levent Yüksel'in 22 yaşındaki sevgilisi Lidya Özdemiroğlu

İlk evliliğini Sertab Erener'le yapan ve 1996'da boşanan Levent Yüksel, yeniden aşık

28 Kasım 2017, Salı 07:10
A A

53 yaşındaki popçu Levent Yüksel ile Bilgi Üniversitesi öğrencisi 22 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu'nın 1 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıktı

Lidya'nın geçen yıl ölen babası müzisyen Atilla Özdemiroğlu ile annesi Hepgül Hepbir'in arasında da 31 yaş vardı.

Levent Yüksel 51 yaşındaki Hepgül Hepbir'den 2 yaş büyük.

Lidya Özdemiroğlu, sosyal medya hesaplarında sürekli Levent Yüksel'in fotoğraflarını paylaşıyor.

Lidya'nın Levent Yüksel'in konserinden paylaştığı ve 'Öyle çok...' yazıp kalp emojisi koyduğu video da dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Lidya'nın haziran ayında yaptırdığı dövme de 'Lidya'nın L'si mi yoksa Levent'in L'si mi?' sorularının sorulmasına neden oldu.

Ayrıca Lidya'nın 'Hediye gibi geldin, hoş geldin. Bugün ikinci senemizin ilk günü. Daima aşk olsun. Akşam gözlüm' notu ile paylaştığı ve 24.11.2016 tarihi düştüğü paylaşım çiftin 1 yıldır birlikte olduğunu ortaya çıkardı.

 'Lidya Özdemiroğlu kimdir?' haberini okumak için tıklayınız.

'SANA SÜBYANCI DİYECEKLER'

'SANA SÜBYANCI DİYECEKLER'

Lidya’nın annesi Hepgül Özdemiroğlu kızının aşkına destek verdi: 'Tanıştığımızda ben 21, Atilla 52 yaşındaydı. 42 yaşıma kadar sürecek bir aşka ‘evet’ dedim. ‘Sana sübyancı diyecekler’ demiştim. Ati gülümseyerek ‘aşkın yaşı yoktur’ demişti... Canım kızlarımın seçiminin, yaptığının sonuna kadar arkasındayım.”

GENÇ KOCA

GENÇ KOCA

Levent Yüksel'in eski eşi 52 yaşındaki popçu Sertab Erener de kendinden 20 yaş küçük müzisyen Emre Kula ile 2 yıldır evli.

Levent Yüksel mayıs ayında POSTA'ya verdiği röportajda 'Sertab'ın üç kağıdına geldim, evlendim' demişti. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.