İşte MasterChef'te ana kadroya giren ilk isim

Dört sezondur izleyici karşısına çıkan MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemelerinin ardından final turuna geçildi. MasterChef 2021 ana kadroya girmek için yarışmacılar arasında kıran kırana mücadeleler yaşandı. Ekranların sevilen yarışması MasterChef 2021'in ana kadrosuna girmeyi başaran ilk yarışmacı da belli oldu.

02 Ağustos 2021, Pazartesi 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dört sezondur izleyici karşısına çıkan MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemelerinin ardından final turuna geçildi. MasterChef 2021 ana kadroya girmek için yarışmacılar arasında kıran kırana mücadeleler yaşandı.

1 Ağustos Pazar akşamı 26. bölümüyle ekranlara gelen MasterChef'te; yarışmacılar; üzerinde isimleri yazılı olan önlüğü almak için mücadele etti. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın istediği yemekleri en iyi yapan isim, ana kadro önlüğünü almaya hak kazandı.

Ancak yarışmacıların üç gruba ayrıldığı final turu öncesi Ayşenur, ailevi sebeplerden ötürü MasterChef'ten çekilmek istediğini söyledi ve yarışmadan ayrıldı.


MasterChef Türkiye final turu ilk bölümünde yarışmacılar, ilk olarak testi kebabı yapmak için kollarını sıvadı. İlk turda en başarılı altı isim Ateş, Milhan, Tunahan, Berk, Sergen ve Fatma oldu.


İkinci bölümde ise yaratıcılık yemeğinde yarışmacılara ana ürün olarak kiraz verildi. Şeflerin yemekleri tatmasının ardından en başarılı tabağı hazırlayan isim Fatma oldu.


İkinci bölümde ise yaratıcılık yemeğinde yarışmacılara ana ürün olarak kiraz verildi. Şeflerin yemekleri tatmasının ardından en başarılı tabağı hazırlayan isim Fatma oldu.

Böylece final turunda MasterChef 2021'in ana kadrosuna girmeyi hak kazanan ilk yarışmacısı Fatma Polat oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yıllar önce silahlı saldırıya uğrayan Mutlu Kaza, yaşadığı zor günleri anlattı