İşte o an!

Derya Büyükuncu'nun sözünü tutamayacağını 20 Haziran 2011'de Nihat Doğan canlı yayında yüzüne söylemişti

14 Nisan 2014, Pazartesi 08:09
A A

Survivor’da 2011’de birinci olan milli yüzücü DeryaBüyükuncu 500 bin TL’lik ödülün yarısını işitme engelliçocuklara bağışlayacağını açıklamıştı. Ancak sözünütutmamış ve ödülü aldıktan sonra Amerika’yayerleşmişti. Survivor’ın yapımcısı Acun Medya iletemasını da kesmişti. Bu haber dün POSTA’da yeraldı. Derya’dan haberden sonra da ses çıkmadı.

2011’deki yarışmada birinciliği son andaDerya Büyükuncu’ya kaptıran türkücüNihat Doğan dün şöyle dedi: “Derya’nınhalktan oy almak için yalan söylediğini veo parayı vermeyeceğini ben final gecesi canlıyayında söyledim. Haklı çıktım. Derya, Duygusömürüsü yaparak Türk halkını kandırdı. Engellilere aito parayı Derya’da bırakmayız.”

Acun Medya, yarışmaöncesi yapılan anlaşmada ‘kazananın paranın yarısınıengellilere bağışlayacağı’ maddesi bulunduğunu veDerya Büyükuncu’yu mahkemeye vereceklerini açıkladı.

Derya BüyükuncuSurvivor’dan500 bin TL ödülünyanında 300 bin TL demaaş aldı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.