İşte seks bağımlısı ünlüler

İşte hayatları boyunca seks bağımlılığı sorunuyla gündeme gelen ünlü isimler

20 Nisan 2017, Perşembe 11:28
A A
Rob Lowe

Rob Lowe

Lowe'un uyuşturucu bağımlılığı bilinmeyen bir şey değildi. Ancak genç bir kızla ortaya çıkan seks kaseti onun bir başka bağımlılığını daha ortaya çıkardı: Seks! Lowe'a göre seks kaseti skandalı bu hayatta başına gelen en iyi şeydi. Zira o kasetin çıkmasıyla bir seks bağımlısı olduğunu kabullendi ve tedavi oldu. 

Michael Douglas

Michael Douglas

Oscar ödüllü Douglas da hayatının bir döneminde seks bağımlılığı ile boğuştu. Öyle ki ilk eşi bu duruma daha fazla dayanamadı ve ondan boşandı. Sonrasında tedavi gören Douglas iyileşti. Catherine Zeta Jones ile evlendi. Yaşının ilerlemesiyle birlikte o günlerin geride kaldığını söylüyor. Ayrıca gırtlak kanseri olmasını, bir dönem pek çok kadına oral seks yapmış olmasına bağlıyor. 

Amber Smith

Amber Smith

Bir dönemin ünlü Sports Illustrated modellerinden Amber Smith ise bir dönem muzdarip olduğu seks bağımlılığını ve çaresizliğini tek bir cümleyle işte böyle özetliyor: "Her sabah uyanıyordum ve birlikte olacak birini aramaya başlıyordum."

Britney Spears

Britney Spears

Spears'ın Kevin Federine ile evliliği sürecinde düzenlediği seks maratonları tüm magazin dünyasında adeta küçük çaplı bir deprem etkisi yarattı. 

Charlie Sheen

Charlie Sheen

Eskort kızlara yaklaşık 53,000 Dolar harcamak seks bağımlılığı değil de nedir acaba? Sheen bir röportajında 5,000'den fazla kadınla birlikte olduğunu itiraf etti. Maxim dergisi tam da bu nedenle Sheen'i "Yaşayan Seks Efsaneleri"nden biri olarak kabul ediyor. 

Russell Brand

Russell Brand

Brand aslında uzun zaman uyuşturucu bağımlılığı dışında bir sorunu olduğunu düşünmedi. Oysa onun rahatlaması için ayda 50-75 kadar kadın bulacak bir çalışanı bile vardı. Sürekli olarak gelen 10 kadar kadın ise Brand'in haremini oluşturuyordu desek yalan olmaz. Brand, Katy Perry ile evlenmeden önce seks terapilerine katıldı. Çiftin evliliklerinin 14 ay sürdüğü düşünülürse, bu terapiler ne kadar işe yaradı tartışılır. 

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Jolie'nin bir dönem lezbiyen ilişki yaşadığı sevgilisi Jenny Shimizu, ünlü oyuncunun seks bağımlısı olduğunu iddia etmişti.

David Duchovny

David Duchovny

Önce X-Files, sonrasında da Californication dizisiyle hayatlarımıza giren Duchovny, seks bağımlılığı denilince ilk akla gelen isimlerden biri. Bu bağımlılığı nedeniyle eşi Tea Leoni ile evliliği tehlikeye giren Duchovny, 2008 yılında gönüllü olarak bir kliniğe yattı ve tedavi oldu. Ancak bu süreçte yıpranan evliliği ne yazık ki 2014 yılında bitti.

Robbie Williams

Robbie Williams

Williams pek çok telekızla bu bağımlılığı yüzünden birlikte olduğunu itiraf etti. Hatta bu öylesine bir hastalık ki, bir dönem Londra'daki Hyde Park civarında kendisiyle birlikte olacak kadın arayışına çıktığı bile olmuş. 

Mel B

Mel B

Dağılan Spice Girls grubu üyelerinden Mel B de seks bağımlılığıyla gündeme gelen isimlerdendi. Aynı zamanda Mel B’nin iki yıl lezbiyen ilişki yaşadığı da ortaya çıkmıştı

 Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton

Angelina Jolie'nin eski eşi Thornton da bir seks bağımlısıydı. Öyle ki evliliğini kurtarmak için gittiği seks terapistini dahi baştan çıkarttı. Jolie, onların ilişkisini fark edince, boşanma kararı da hemen arkasından geliverdi.

Jack Nicholson

Jack Nicholson

Nicholson'ın kadınlara olan zaafını bilmeyen yoktur. Bu zaaf bir dönem o kadar yükseldi ki, hissettiği yoğun seks yapma duygusunu bastırmakta zorlanıyordu. Buna bir de Nicholson'ın kondom kullanmayı reddetmesi eklenince, haliyle evlilik dışı dört çocuğun da sahibi oluverdi. 

Scott Disick

Scott Disick

Kardashian/ Jenner ailesinin damadı Scott Disick bir seks bağımlısı olduğunu açıkladı. Kardashian ailesinin en büyük kızı Kourtney ile yıllardır birlikte olan 33 yaşındaki Scott Disick, aile ile birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians programında bir seks bağımlısı olduğunu itiraf etti. 

Tom Sizemore

Tom Sizemore

Ünlü aktör Sizemore'un seks bağımlılığı aynı zamanda tıbbi bir rahatsızlıkla da destekleniyor. Yıllar boyu alkol ve uyuşturucu kullanmaktan kaynaklı priapizm adı verilen bir rahatsızlığı var. Sürekli ereksiyon durumunun yaşandığı bu rahatsızlıkla ilgili doktoru şu açıklamayı yaptı: "Tom durup dinlenmeden dokuz kez seks yapabilir. Yine de penisi sertliğini korumaya devam eder. Sürekli ereksiyon durumu belli bir noktadan sonra şiddetli ağrılara neden olur. Bu nedenle Tom defalarca kez depresyona girdi." 

Colin Farrell

Colin Farrell

Farrell'in uyuşturucu, alkol gibi bağımlılıklarından biri de seks! Ünlü oyuncunun seks bağımlılığını ortaya çıkaran şey Playboy kızlarından Nicole Narain ile ortaya çıkan seks kaseti oldu. Bu kasetin medyada bomba etkisi yaratması üzerine Farrell, tedavi olmaya karar verdi. O dönemi ise tek kelimeyle anlatıyor: "Korkunç!" 

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Bir dönem uyuşturucu bağımlılığı ile sık sık gündeme gelen Lohan, aynı zamanda bir de seks bağımlısı. Bu bağımlılığını "Yalnız uyuyamıyorum," açıklamasını yaparak tüm dünya ile paylaşmıştı. 

Sıradaki haber yükleniyor...