İşte Selin Ciğerci'nin merak edilen basketbolcu yeni sevgilisi!

Futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra’dan geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci'nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmiş, posta.com.tr'den Ömercan Altay'a doğrulamıştı. Ciğerci'nin yeni sevgilisinin kimliği de belli oldu.

27 Ekim 2021, Çarşamba 15:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kısa bir süre önce Gökhan Çıra ile anlaşmalı bir şekilde boşanan Selin Ciğerci'nin bir basketbolcu ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Bu iddiaların ardından posta.com.tr'nin ulaştığı Selin Ciğerci, "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok."

"Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz” 

BASKETBOLCUNUN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

BASKETBOLCUNUN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Fenomen Selin Ciğerci'nin merak edilen basketbolcu sevgilisinin kimliği çok merak ediliyordu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise o basketçinin kim olduğunu açıkladı.

Onur Akay, şöyle yazdı:

Fenomen Selin Ciğerci'nin merak edilen basketbolcu sevgilisinin kim olduğunu, çok önemli bir kaynaktan öğrendim.

 Basketbol camiasından olan bu kaynağım, Selin Ciğerci'nin Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafından İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen'le aşk yaşadığını anlattı. 

Başarılı basketbolcunun kariyeri nedeni ile korktuğu bu ilişkiyi, iki taraf da yalanlayacak belki ama kaynağım çok sağlam ve emin kısa sürede bu ikili basına yakalanacak.

James Metecan Birsen...

James Metecan Birsen...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serkan Altunorak corona virüse yakalandı