İşte Türkan Sultan'ın damadı

Türkan Şoray, müstakbel damadı Benjamin Carrington'la ilk kez görüntülendi. Kızı Yağmur'a “Benim prensesim” diye hitap eden ünlü sanatçı, Carrington için de “Prens olacak” dedi

28 Nisan 2014, Pazartesi 07:59
A A

Türkan Şoray, müstakbel damadı Benjamin Carrington’la ilk kez görüntülendi. Kızı Yağmur’a “Benim prensesim” diye hitap eden ünlü sanatçı, Carrington için de “Prens olacak” dedi.

Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın kızları Yağmur Ünal, uzun süredir aşk yaşadığı Benjamin Carrington ile önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Brasserie La Brise adlı mekânda yemek yiyen sevgililerin yanına bir süre sonra Türkan Şoray da geldi.

Katıldığı bir serginin ardından soluğu kızının yanında alan Şoray’ın yaptığı bu sürpriz, genç çifti sevindirdi. İkiliyle beraber objektiflere poz veren sanatçı, kızına “Benim prensesim” diye hitap ederken, Carrington için de “Prens olacak” ifadesini kullandı.

Damat adayının oturma şekline de takılan Şoray, “Baksanıza kral gibi oturdu” diye espri yaptı, ardından “Neden uzakta oturuyorsun” diyerek Carrington’dan kendisine yaklaşmasını istedi.

Yağmur Ünal, gazetecilerin “Yüzük ne zaman takılır?” sorusuna “Henüz öyle bir kararımız yok. Şu sıralar kariyer odaklı düşünüyorum” yanıtını verdi.

Türkan Şoray da “İkisi de yetişkin insanlar. Kendileri ne zaman uygun görürlerse, o zaman bizim için de uygun olur” diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.