İşte ünlü isimlerin fiziksel kusurları

Sinema, müzik ya da TV dünyasındaki ünlülere baktığınızda hepsi ilk anda kusursuz görünüyor değil mi? Ama gerçek pek de öyle değil. Onların da kendilerine göre büyük ya da küçük kusurları var. Hele aralarında bazıları var ki ne tür fiziksel deformasyonlara sahip olduklarını okuduğunuzda dudaklarınız uçuklayacak.

18 Kasım 2017, Cumartesi 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GEMMA ARTERTON

GEMMA ARTERTON

Beyazperdenin James Bond kızlarından Gemma Arterton dünyaya geldiğinde ellerinde tam 12 parmak vardı.

Yani Arterton altı parmaklıolarak dğdu. Ancak henüz bebekken operasyonla fazla parmaklarından kurtuldu.

JENNİFER GARNER

JENNİFER GARNER

Hollywood'un gözde oyuncularından birisi olan Garner'ın büyük bir sorunu var; ayak parmakları.

Üst üste binmiş ayak parmakları oyuncunun güzelliğine gölge düşürse de, Garner bu kötü özelliğini göstermekten çekinmiyor. 

Brachymetatarsiaadı verilen bu durumun nedeni ise ayak kemiklerinin birinin normalden kısa olması. Garner çoğu zaman sandaleti tercih etmese de ettiği zamanlarda ise görüntü vermekten kaçınmıyor. 

MEGAN FOX

MEGAN FOX

Çekici yıldızın baş parmakları diğerlerine göre çok kısa ve tombul. Genetik bir hatadan meydana gelen bu durumla ilgili olarak, "Parmaklarım, en büyük kusurum. Ama onları çok seviyorum" diyor.

Megan Fox’un halk arasında “Armut Parmak olarak tabir edilen bir el başparmağına sahip olması pekçok erkek tarafından itici bulunuyor olsa da ünlü erkek dergisi FHM Fox'u dünyanın en seksi kadını seçmişti.

MADONNA

MADONNA

58 yaşındaki Madonna'nın, beslenmesine ve sporuna ne kadar dikkat etse de, yaşla birlikte kusurları da artıyor. 

Her seferinde fit vücudu ve yüzünün görüntüsüyle yıllara meydan okuyan pozlar vermeyi ihmal etmese de Madonna'nın kırışık halleri bir gerçeği ortaya çıkardı. Madonna basına servis edilen fotoğraflarında ellerine photoshop yaptırıyormuş. 

ZAC EFRON

ZAC EFRON

Genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu Zac Efron'un da çoğu insanın dikkatini çekmeyen bir kusuru var.

Efron 4 göğüs ucuna sahip. Buna rağmen genç aktör bu kusurunu saklama ihtiyacı duymuyor.

VINCE VAUGHN

VINCE VAUGHN

Vince Vaughn da parmaklarıyla ilgili problem yaşayan ünlüler arasında. Başarılı oyuncunun bu durumu hiç umursamadığını her fırsatta dile getiriyor.

Vince Vaughn'un işaret parmağının bir kısmının olmamasının nedeni geçirdiği bir trafik kazası.

MILA KUNIS

MILA KUNIS

Mila Kunis ve Kate Bosworth'in gözlerine dikkatli bakın. Büyük olasılıkla farkı hemen gördünüz. İkisinin de iki gözü birbirinden f arklı renkte. Aslında bir tür kromozom bozukluğu olsa da hem Kunis'e hem de Bosworth'a ayrı bir güzellik katıyor.

Çünkü onlar "heterokromi iridium" adı verilen bir bozukluğa sahip. Kromozomlardan kaynaklanan bu durum iki gözün farklı renkte olmasına yol açıyor.

KATE BOSWORTH

KATE BOSWORTH

Güzel yıldızın gözleri farklı renklerde... Bosworth, bu durumdan şikayetçi olmadığını söylüyor. Aslında bir tür kromozom bozukluğu olsa da Bosworth'a ayrı bir güzellik katıyor.

 "Heterokromi iridium" adı verilen bu bozuklukla bazen tek bir gözde iki ayrı rengin görülmesi de mümkün. Ama bu durum bu ünlü ismin güzelliklerine güzellik, karizmalarına karizma katıyor. Aynı kromozom bozukluğuna sahip ünlüler arasında Jayne Seymour, Demi Moore, Elizabeth Berkley ve Henry Cavill de var.

KAROLINA KURKOVA

KAROLINA KURKOVA

Model Karolina Kurkova'nın fiziksel deformasyonu ise ilk anda akla gelecek türden bile değil. İlk bakışta kusursuz gibi görünen Kurkova'nın bildiğimiz anlamda bir göbek deliği yok..

Manken bunun nedenini de şöyle açıklamıştı Türkiye'ye geldiğinde: "Normalden 2 buçuk ay erken doğdum. O yüzden göbek deliğim tam olarak gelişmemiş. Fotoğraflarımda Adriana Lima'nın göbek deliğini photoshopla bana uyarlıyorlar.."

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

39 yaşındaki oyuncu Ashton Kutcher'un bir ayağındaki iki parmağı birleşik.

Yakışıklı oyuncu bu durumdan o kadar rahatsız değil ki canlı yayında ayak parmaklarını bile gösterdiği oldu. 

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Hayvan hakları için müdacede elen PETA yararına verdiği çıplak pozlarla tanınan model Joanna Krupa şu sıralar TV'nin en gözde yüzlerinden. Krupa'nın da üç tane meme ucu varmış.

Gösteri dünyasının bu durumdaki tek ünlüsü Krupa değil. Lily Allen, Carrie Underwood ve Tillda Swinton da benzer bir deformasyon var.

ANDY GARCIA

ANDY GARCIA

Yakışıklı aktör Andy Garcia doğduğunda bir ikiz kardeşi vardı. Ama ilk anda aklınıza geldiği gibi değil. Garcia, yapışık ikizini omuzunda taşıyarak dünyaya geldi.

Fiziksel gelişimini tamamlamamış olan ikizi daha sonra operasyonla Garcia'nın omuzundan ayrıldı ve böylece aktörün hayata tutunması sağlandı. Andy Garcia'nın omuzunda hala yapışık ikizinin kendisinden ayrıldığı operasyonun izleri var.

DENZEL WASHINGTON

DENZEL WASHINGTON

Ünlü aktör Denzel Washington da ilk bakışta kusursuz gibi görünüyor. Ama ellerine biraz daha dikkatli bakınca gerçek ortaya çıkıyor. Aktörün sağ elinin küçük parmağı uzaktan bile görünebilecek kadar yamuk.

Bunun nedeni ise Denzel Washington'ın küçükken oynadığı bir basketbol maçı sırasında geçirdiği kaza. Aktörün kırılan parmağı bir türlü doğru şekilde yerine yerleştirilmediği için böyle kaynadı.

PADMA LAKSHMİ

PADMA LAKSHMİ

Ekranın güzel yüzlerinden Padma Lakshmi'nin kolundaki yara izi de oldukça belirgin. Bunun nedeni ise Lakshmi ile ailesinin geçirdiği bir trafik kazası. Lakshmi'nin öyküsü yıllar öncesine uzanıyor. Padma Laskhmi, henüz 14 yaşındayken Stevens Johnson sendromu nedeniyle üç hafta hastanede yattı. Taburcu olduğu gün ailesi arabayla onu almaya gitti. Ancak hastane döşünü Lakshmi ailesi bir trafik kazası geçirdi.

Kolundaki yara izi de işte o kazadan kalan kötü bir anı. Ancak Padma Lakshmi bu izi saklama gereği duymadığını söylüyor "O yara izi benim bir parçam, onu seviyorum" diye anlatıyor.

TINA FEY

TINA FEY

Tina Fey'in yüzünün sol tarafında, tam dudağının altındaki iz nasıl da belli oluyor. Bunun nedeni ise henüz küçücük bir çocukken uğradığı bir saldırı. O dönemde 5 yaşında olan Fey evinin önünde oynarken yanına yaklaşan biri yüzünü kesti.

O anda çocuk aklıyla "birinin kendisini işaretlediğini" düşünen Tina Fey bu olayın yarattığı travmanın psikolojik etkilerinden hala tam olarak kurtulamadığını söylüyor.

SEAL

SEAL

Dinleyenleri büyüleyen sesiyle tanınan şarkıcı Seal da lupus hastalığından muzdarip. Şarkıcının yüzündeki izler Diskoid Lupus Eritematozus ya da kısaca DLE diye anılan bu hastalıktan kaynaklanıyor.

Bu izler erken ancak erken evrede tedavi edilirse tamamen ortadan kaldırılabiliyor. Ama fiziksel görüntüsü onun dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Heidi Klum'la uzun süre evli kalmasını engellemedi.

JOAQUIN PHOENIX

JOAQUIN PHOENIX

Joaquin Phoenix ise halk arasında "tavşan dudak" adı verilen bir şekilde dünyaya geldi.

Ancak bu onun kariyer basamaklarını hızla tırmanmasını hiçbir zaman engellemedi.

DARYL HANNAH

DARYL HANNAH

Ünlü oyuncu Daryl Hannah'nın da sol elinin işaret parmağının bir kısmının olmadığını biliyor muydunuz. Bunun nedeni de oyuncunun küçük bir kızken büyükannesinin bahçesinde geçirdiği kaza.

Su kuyusunun makarasına parmağını kaptıran Hannah sol elinin işaret parmağının bir kısmını kaybetti. Bazen filmlerde protez parmak kullanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder