İşte ünlü isimlerin unutulmaz gafları

Ünlüler yaptıkları kadar söylemleriyle de konuşuluyor. Birçok ünlü, geçmişte yaptığı gaflarla döneme damga vurmuştu. Gaflarıyla gündeme oturan ünlüleri sizler için derledik

16 Aralık 2018, Pazar 12:02 Son Güncelleme:
A A

Bir dönemin gözde haber spikerlerinden Defne Samyeli, oyuncak pandayla uçak kaçırılması olayıyla ilgili bir röportaj yapıyordu ki hiç unutulmayan o soruyu sordu:

''Panda canlı mıydı efendim?"

Defne Samyeli'nin bu sorusu uzun yıllar espri malzemesi oldu.

Oyuncu Serenay Sarıkaya, 'Kürk Mantolu Madonna' ve 'Ben Uyurken Gitseydin' kitaplarını sosyal medyadan paylaşarak altına "Bunları tatlım göndermiş, ne zamandır paylaşacağım unutmuşum. Kürk mantıklı Madonna zaten çok sevdiğim bir kitaptır. Diğerini de en yakın zamanda okuyacağım" yazdı.

Oyuncu okuduğunu söylediği kitabın adını yanlış yazınca "Yuh bende de kürk montlu Madonna var, ne cahilsin" gibi onlarca tepki mesajı yağdı.

Paylaşımını hemen silen Sarıkaya, kitabın adını düzelterek yorumunu tekrar yayınladı.

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan bir gözlük markasının modelliğini yapmıştı.

Çekim sonrasında ise samimi açıklamalarda bulunan Chloe, bir gafa imza atmıştı.

Oyunculuğa sıcak baktığını söyleyen Chloe, "En beğendiğim ve partnerim olmasını istediğim kişi Kıvanç Tatlıses" demiş sonrada gülerek hatasını düzeltmişti: "Tatlıtuğ olacaktı, karıştırdım..."

Oyuncu Mert Kılıç, 14 yıl önce Bülent Ersoy'un, kendi klibinde oynaması için düzenlediği manken elemelerinde, Bülent Ersoy'a ''Teşekkür ederim Bülent Bey'' dedi.

Mert Kılıç, sonradan büyük bir gaf yaptığını anlasa da, Bülent Ersoy'un öfkeden kızaran yüzü fark edilmeyecek gibi değildi.

Keyifli halinden eser kalmayan Bülent Ersoy'un yüzü gitgide daha kırmızı bir hal alırken, gergin salonu ilk terk eden kişi organizatör Erkan Özerman oldu.

Emrah: ''Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim."

Yasemin Özilhan hafızalarımıza Doktorlar dizisindeki Ela karakteriyle kazındı. Ancak daha sonra İzzet Özilhan ile hayatını birleştirdi ve oyunculuğu bıraktı. Şimdi hem çocuklarına bakıyor hem de moda ile ilgili çalışmalar yapıyor.

Stiliyle kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken Yasemin Özilhan bu sefer de "Bazı ayakkabı ve kıyafetler çok fazla pahalı. Benim böyle takıntılarım yok. 3-5 bin TL'ye şıklık mümkün" açıklamasıyla dikkat çekti.

Türkiye'de asgari ücret 2.020 TL iken Yasemin Özilhan'ın bu açıklaması gaf olarak yorumlandı.

Yasemin Özilhan'ın açıklaması kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

İşte gelen yorumlardan bazıları:

Tabii canım aramızda 3-5 binin lafı mı olur?

Şıklık dediğin nedir ki asgari ücretin iki buçuk katıyla da sahip olabilirisiniz

Ekonomiden uzak olmak başlıklı açıklama.-Oldu mu şimdi Yasemin?

Beyaz Show'a konuk olan komedyen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın "Kız arkadaşınız var mı?" sorusunu yanıtlarken gaf yaptı.


Genç kız, Ata Demirer'e "Eğer yoksa..." deyince, şovmen hemen atılıp "Verecen mi?" dedi ve stüdyoda buz gibi bir hava esti. Ata Demirer, hatasını anladığında ise iş işten geçmişti.

Yeliz Yeşilmen: "Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor."

Hülya Avşar ''Askerlikte cinselliği nasıl hallediyorsunuz?'' sorusuna Özcan Deniz, ''Senin resimlerinle hallediyorduk'' diyeli 14 yıl oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...