'İstenmeyen gelin' Karlie Kloss, anne oldu

Ivanka Trump'ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan dünyaca ünlü model Karlie Kloss, doğum yaptı. Kushner, bebeklerinin fotoğraflarını ilk kez paylaştı.

15 Mart 2021, Pazartesi 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem eşinin ailesi tarafından "istenmeyen gelin" ilan edildiği ileri sürülen hatta bu konuda bir de kitap yazılan ünlü model ve eşinin ilk bebeği dünyaya geldi. 2018 yılında evlenen 28 yaşındaki model Karlie Kloss ile 35 yaşındaki eşi Joshua Kusher, anne- baba oldu.

Çift, bebeklerinin yüzünü gizledi, cinsiyetini ve hangi ismi verdiklerini de açıklamadı. Sadece, çiçeği burnunda baba Joshua Kushner, Instagram hesabından bebeklerinin dünyaya gelişini duyurdu. Kushner, bebeğin elinin ve yüzünün yarısının göründüğü bir fotoğraf paylaşıp "Dünyaya hoş geldin" diye yazdı.

Sadece, çiçeği burnunda baba Joshua Kushner, Instagram hesabından bebeklerinin dünyaya gelişini duyurdu. Kushner, bebeğin elinin ve yüzünün yarısının göründüğü bir fotoğraf paylaşıp "Dünyaya hoş geldin" diye yazdı.

Karlie Kloss ile Joshua Kushner'ın bu hayallerini gerçekleştirmeleri için zorlu bir yol kat etmeleri gerekti.

Vicky Ward'un kaleme aldığı ve 2019'da yayınlana Kushner, Inc: Greed. Ambition.Corruption. The Extraordinary Story of Jared Kushner and Ivanka Trump adlı kitap, son dönemin en gözde modellerinden biri olan Karlie Kloss ile Trump'ın dünürleri Kushner ailesi arasında yaşananları gözler önüne serdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stuart Parr: Arabalara ve Özlem'e aşığım