İstiklal Caddesi'nde vintage rüzgarı esecek

Social İstanbul, modadan sanata, sinemadan müziğe kadar her dönemin akımlarını Vintage Days İstanbul ile Beyoğlu’na taşıyor.

26 Kasım 2018, Pazartesi 17:06
A A
İstiklal Caddesi'nde vintage rüzgarı esecek

Demirören İstiklal bünyesinde bulunan etkinlik mekanı Social İstanbul’da 14-15 ve 16 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Vintage Days İstanbul, 7’den 77’ye kadın ya da erkek herkesi geçmişte dönemler arası bir yolculuğa çıkaracak.

Günümüzde oldukça trend bir kavram olan Vintage, en yalın anlamıyla ‘belirli bir döneme ait’ olan herşeyi kapsıyor. Ağırlıklı olarak moda, takı, aksesuar ve porselen alanında kendini gösteren Vintage, Social İstanbul’da düzenlenecek festivalde meraklılarına pek çok dönemsel ürünü satınalma fırsatı sunacak.

Sosyal medyada yoğun takipçileri olan Eleni Vintage, Büyükannemin Sandığı, Madame Mare Vintage, Modern Vintage gibi 1940’lardan günümüze pek çok dönemsel kıyafetin, takının, gözlüğün bulunabileceği moda markaları, Jukebox Plak ve birçok plak dükkanı, Antika Alemi ve HiddentreasuresUK ve birçok vintage porselen mağazası Social İstanbul’da 3 gün boyunca meraklılarını ağırlayacak. 

Festivalde modanın yanısıra, saç ve makyaj workshop’larından, vintage trendler hakkında oturumlara, örgü dikiş atölyelerinden, sahaflara, plak mezatından antikacılara kadar geçmişin izlerini taşıyan pek çok aktivite ve alışveriş seçeneği olacak. 

Ziyaretçiler biletlerini Biletix’den online olarak veya Demirören İstiklal Biletix gişesinden alabilirler.SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.