İtalyan bakanın sevgilisi yatak fotoğrafıyla duyurdu: Ayrıldık!

İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini’nin sevgilisi Elisa Isoardi, ayrıldıklarını samimi bir fotoğrafla ilan edince tepki çekti

05 Kasım 2018, Pazartesi 17:01 Son Güncelleme:
A A

BBC Türkçe’den Övgü Pınar’ın haberine göre televizyon sunucusu Isoardi, Instagram’da herkese açık şekilde yayımladığı mesajında, Bakan Salvini ile çektiği bir fotoğrafı şiir dizeleriyle birlikte paylaştı. 

Fotoğrafta Isoardi’nin bornozla, Salvini’nin ise vücudunun üst kısmı çıplak şekilde uzandıkları ve Salvini’nin Isoardi’yi öptüğü görülüyor.

Isoardi bu fotoğrafı “Aramızda yaşanmış olan gerçek aşka engin saygıyla. Teşekkürler Matteo” mesajıyla yayınladı.

Sosyal medya ağlarında da hızla yayılan fotoğraf, çok sayıda kullanıcı tarafından uygunsuz bulundu.

Bazı kullanıcılar, ‘seks sonrası fotoğrafı’ olarak yorumladıkları görüntünün Salvini’nin temsil ettiği kurumlara saygısızlık teşkil ettiğini savundu.

DEMOKRATİK PARTİ: YARIŞMACI DEĞİL BAKANDAN SÖZ EDİYORUZ

DEMOKRATİK PARTİ: YARIŞMACI DEĞİL BAKANDAN SÖZ EDİYORUZ

Bazı sosyal medya kullanıcıları İtalya’da özellikle son bir hafta içinde olumsuz hava koşulları nedeniyle yaşanan can kayıplarını hatırlatarak saygısızlık yapıldığını savundu. 

Elisa Isoardi’nin paylaşımı, muhalefetteki Demokratik Parti’den de tepki çekti.

Demokratik Parti’den milletvekili Alessia Morani, “İtalya kötü hava koşulları ve kaçak yapılaşma kurbanlarına ağlarken Isoardi bize bir otel odasında yatakta yarı çıplak Salvini’yi gösteriyor. Temptation Island’daki (Baştan Çıkarma Adası adındaki reality şovu) bir yarışmacıdan değil İÇİŞLERİ BAKANI’ndan bahsediyoruz” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.