İtalyan firmadan 'modifiye helikopter'

Merkezi İtalya`da bulunan havacılık ve savunma şirketi Leonardo`nun Ticaret Müdürü Lorenzo Mariani, şirketin müşteri odaklı faaliyet gösterdiğini belirterek, "Müşterilerin helikopterlerimizi seçerken tam olarak istedikleri şeyi almasını istiyoruz. AW139 model aracımızın olağanüstü çok yönlülüğü, Leonardo`nun ayırt edici özelliğinin açık bir kanıtı" dedi

29 Nisan 2018, Pazar 12:08
A A
İtalyan firmadan 'modifiye helikopter'
Merkezi İtalya'da bulunan  havacılık ve savunma şirketi Leonardo'nun Ticaret Müdürü Lorenzo Mariani, Cumhurbaşkanlığı himayesindeki, Anadolu Ajansı'nın (AA)  "Global İletişim Ortağı" olduğu Türkiye'nin şova dayalı ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow'da değerlendirmelerde bulundu.

Firmanın, Eurasia Airshow kapsamında sergilenen AW139 model  helikopteri hakkında bilgi veren Mariani, söz konusu helikopterin, acil tıbbi  servis, arama ve kurtarma, yangınla mücadele, deniz taşımacılığı, kamu hizmeti ve  askeri görevlerde kullanıldığına dikkati çekti.

Mariani, şirketin helikopter alanında yaptığı çalışmaların ve  inovasyonların son 15 yılda dünya pazarında yeni standartlar getirdiğini söyledi.

Söz konusu helikopterin kendi kategorisinde hizmet veren, en son  sertifikasyon ve güvenlik standartlarını aşan tek yeni nesil araç olduğuna işaret  eden Mariani, AW139'un gelişmiş aviyonik, üst düzey performans ve sınıfındaki en  büyük kabin özellikleriyle müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilebileceğini  kaydetti.

Mariani, müşteri odaklı çalıştıklarına dikkati çekerek, "Müşterilerin  helikopterlerimizi seçerken tam olarak istedikleri şeyi almasını istiyoruz ve  AW139'un olağanüstü çok yönlülüğü, Leonardo'nun ayırt edici özelliğinin açık bir  kanıtı." diye konuştu.

Helikopterin uçan bir ofis ya da rahat bir yer haline getirilmesi için  farklı sayı, pozisyon, renk ve materyallerde koltuklarla çeşitli çalışma ve  eğlence ekipmanlarını içerebileceğine değinen Mariani, AW139'un her türlü çevre  ve hava koşullarında, gece ve gündüz rahat bir ulaşım sağladığını sözlerine  ekledi.

Öte yandan, Leonardo firmasının AW139 model helikopteri, Eurasia Airshow kapsamında AA'ya özel tanıtım uçuşu gerçekleştirdi.

AA
Sıradaki haber yükleniyor...