İtalyan menajerden Vedat Muriqi için ağır sözler! 'Terlikle bile savunurum' diyorlar

Vedat Muriqi'in Lazio'ya transferindeki iddialar gittikçe alevleniyor. Igli Tare ve kardeşinin deyim yerindeyse Lazio'yu 'kazıkladığı' iddialarının ardından şimdi de Vincenzo Morabito adlı menajer, Vedat hakkında çok ağır sözler söyledi.

08 Haziran 2021, Salı 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vincenzo Morabito, RAI3 adlı radyo kanalında Vedat Muriqi ile ilgili konuştu. Morabito, "Lazio bir eşeğe 18 milyon euro ödedi. Çünkü Arnavutluk'un İstanbul konsolosunun kardeşi Lazio'da çalışıyor ve komisyonlar dönüyor! Bu transferden komisyon alan 5 kişi var. Demek istediğim şey şu, 18 milyon euro Lazio için çok büyük bir para ve bu transfer korkunç bir fiyasko" dedi.

Simone Inzaghi'nin sözlerini de anlatan Morabito, İtalyan hocanın şunları söylediğini iddia etti:

Saçlarımı yolmak üzereyim. Stoperimiz Stefan Radu bana "Vedat'ı ellerim başımın arkasında ve terlikleyken bile savunabilirim. O kadar kötü ki topa bile dokunamıyor. Adeta bir çöp kutusu" dedi. İnanılmaz.

Bu skandal açıklamaların ardından Stefan Radu açıklama yaptı ve "Vincenzo Morabito'nun dün akşam Rai 3'te yaptığı açıklamalarına istinaden takım arkadaşım Vedat Muriqi'in futboldaki yeteneklerini itibarsızlaştırdığıma yönelik iddiaları reddediyorum. Bu tür söylemler, davranışlar bana ait değil. Kamuoyuna bu tür açıklamalarda bulunulması şahsıma ciddi şekilde zarar verdi. Bu nedenle avukatlarıma profesyonel imajımı korumak adına yetki verdiğimi duyurmak isterim" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Koç 4 isme daha kapıyı gösterdi! Belözoğlu sonrası...