Ivanka Trump moda tasarım şirketini kapatıyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, kendi adını taşıyan giyim ve ayakkabı tasarım şirketini kapatmaya hazırlanıyor

24 Temmuz 2018, Salı 23:33 Son Güncelleme:
A A

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, kendi adını taşıyan giyim ve ayakkabı tasarım şirketini kapatma kararı aldığını belirtti.

'BU KARAR TEK ADİL SONUÇ'

'BU KARAR TEK ADİL SONUÇ'

Trump, yaptığı yazılı açıklamada, "Bu markayı ilk kurduğumuzda kimse elde edeceğimiz başarıyı tahmin edemezdi. Washington’daki 17 ayın ardından iş hayatına dönüp dönmeyeceğimi veya ne zaman döneceğimi bilmiyorum ama öngörülebilir bir geleceğe kadar odağımın şu anda Washington’da yaptığım işte olacağını biliyorum. Dolayısıyla şimdi bu kararı almak takımım ve ortaklarım için tek adil sonuç." ifadelerini kullandı.

4 yıl önce kurulan şirket kısa sürede büyük markalar arasına girmişti.


'CÜZDANINIZA SAHİP ÇIKIN'

'CÜZDANINIZA SAHİP ÇIKIN'

Ivanka Trump’ın babası tarafından Beyaz Saray’a danışman olarak atanmasının ardından "Ivanka Trump" markasına karşı "Cüzdanına sahip çık" adı altında kampanya başlatılmıştı.

Trump’ın Beyaz Saray’daki görevine başlamasından sonra ABD’deki perakende mağaza zinciri Nordstrom "Ivanka Trump" markasına ait ürünlerin satışını durdurmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 8 soruda İran'da düşen Ukrayna uçağı