İyi bir eş olmanın altın kuralları

Evlilik bir ekip işidir ve her iki taraf da kendine düşen görevleri yerine getirmelidir. Hayatınızın aşkıyla evlendiniz peki ona layık bir olmak için elinizden geleni yapıyor musunuz? Şimdi dönüp kendimize bakma zamanı! İşte mutlu ve uzun ömürlü bir evlilik için iyi bir eş olmanın altın kuralları...

25 Temmuz 2021, Pazar 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ARKDAŞLARIYLA ARKADAŞ OLUN

ARKDAŞLARIYLA ARKADAŞ OLUN

Eşinizin arkadaşlarını dışlamanız yalnızca aranızı açar. Sevdiğinizin kalbini her daim sıcak tutmak için onun arkadaşlarıyla vakit geçirin. Yani arkadaşlarıyla arkadaş olun. Onları sosyal medyadan takip edin ve güzel yorumlar yapın. Eşiniz böylece size daha da hayran olacaktır.

HOBİLERİNİZİ BIRAKMAYIN

HOBİLERİNİZİ BIRAKMAYIN

Evlendiğiniz zaman her zamanki rutinlerinizi bırakmamalısınız. Bir hobiniz varsa onu mutlaka devam ettirmelisiniz. Çoğu insan evlendikten sonra yeni bir hayata başladığı için eski alışkanlıklarından vazgeçiyor. Bunlar iyi alışkanlıklar olsa dahi! Ancak hobilerinizi terk etmeniz sizi sadece daha sıkıcı bir yapar. Eşiniz sizin de kendinize ait bir hayatınızın olduğunu gördüğünde daha rahat hisseder.

KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN

KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN

Küçük sürprizler yapmak ilişkiyi her zaman canlı tutar. Bu sürprizler her zaman parayla alınabilecek pahalı şeyler olmak zorunda da değil. Yorucu bir günün ardından eşinize masaj yapmanız ya da en sevdiği yemeği yapmanız da güzel bir sürpriz olabilir.

ROMANTİK SÖZLER

ROMANTİK SÖZLER

Küçük sürprizlerin yanı sıra romantik sözler de iyi bir eş olmanın gerekliliğidir. Dilerseniz eşinizin masasına bir not bırakabilir, dilerseniz de gün içinde mesaj atarak ona olan sevginizi gösterebilirsiniz.

OLDUĞU GİBİ KABUL EDİN

OLDUĞU GİBİ KABUL EDİN

Eşinizin bazı alışkanlıkları zamanla size batmaya başlayabilir. Ancak onu bu şekilde sevdiğinizi unutmayın ve onu değiştirmeye çalışmayın. Size kötü gelen alışkanlıkları için alternatifler bulmaya çalışın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayrılık acısından kurtulmanın 8 yolu