İyi ki doğdun Kazım Koyuncu! Niyazi Koyuncu'dan duygulandıran paylaşım

Müzisyen Niyazi Koyuncu, 25 Haziran 2005'te kanser nedeniyle hayatını kaybeden sanatçı ağabeyi Kazım Koyuncu'yu doğum gününde duygusal bir notla andı.

08 Kasım 2021, Pazartesi 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Şair Ceketli Çocuk" olarak tanınan müzisyen, söz yazarı ve oyuncu Kazım Koyuncu, kanser nedeniyle 33 yaşında hayata veda etmişti.

Ağabeyi gibi müzisyen olan Niyazi Koyuncu, Kazım Koyuncu'yu doğum gününde unutmadı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Koyuncu, duygusal bir yazı kaleme aldı.


Kazım Koyunc'unun bu karesini yayınlayan Niyazi Koyuncu, gönderisinde şu ifadelere yer verdi: Bugün ağabeyim tam 50 yaşında! İyi ki varsın ve her zaman var olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım Kak'im...

Niyazi Koyuncu, ağabeyinin vefatının 16'ncı yıl dönümünde de, "Bugün tam olarak 16 yıl oldu ağabey, her zamanki gibi yine yanındaydık Pançol'daydık. Her yıl daha da çoğalarak yanında oluyoruz. Sana olan özlemimizi yanımızda olan insanlarla sarılarak gidermeye çalışıyoruz. Seni çok özlüyoruz Kak'i hem de çok..." mesajını paylaşmıştı.

Kazım Koyuncu, 2004 yılının sonunda kanser olduğu haberini aldı. Doktorlar kendisini çok fazla yormamasını söylese de Kazım Koyuncu, konserler vermeye devam etti.


2005 yılında son konserini Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde verdi.

25 Haziran 2005'te, testis kanserinin akciğerlerine yayılması sonucunda Şişli'de vefat etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah yeni tarzını takipçilerinin beğenisine sundu