İzdivaçtan ayrılan Baha'dan olay itiraflar!

İzdivaçtan ayrılan Baha'dan olay itiraflar!

İzdivaç programından olaylı bir şekilde ayrılan damat adayı Baha, yayınladığı sunucu Zuhal Topal ve ekibi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı
 

19 Ocak 2017, Perşembe 13:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Baha'nın, gelin adaylarından Naz'ın yeni talibi Ali ile dans etmesine sinirlendiği ve program bitişinde olay çıkardığı öne sürülmüştü.

'NAZ'I BİR OYUNUN İÇİNE DAHİL ETTİLER'

Bu haberlerin ardından yayınladığı videoda programdaki her şeyin sahte olduğunu belirten Baha, "Biz Naz ile birbirimizi seviyorduk. NazAli ile oyunun içine dahil ettiler. İnsan sevdiğini bu tür oyunlar içinde olmasını gururuna yediremiyor. Cuma gününe kadar süreceğini söylediler. Bitecek diye beklerken, o anki sahneyle karşılaştım" dedi.


İzdivaçta skandal! Tekme tokat kavga ettiler
 '50 KİŞİ BANA SALDIRDI'

Güvenliklerin kendisine saldırdığını öne süren damat adayı, "Stüdyodan çıktıktan sonra Naz'ın arabasına gidip oturdum. Naz geldi, sinirliydi biraz. Bağırarak konuşuyordu. Bu esnada güvenlikler saldırdı. Ardından orada kim varsa, yaklaşık 50 kişi hepsi bana saldırdı" şeklinde konuştu.

​ 

'LİNÇ ETMEYE KALKIŞTILAR'

Zuhal Topal ve ekibini hedef alan Baha, "Deniz'in arabasına bindirdiler. Arabasını tuz buz ettiler. Orada da linç etmeye kalkıştılar. Naz onlar için bir reyting aracı. Biz evlilik yolunda ilerlerken Naz'ın ayrılmasını kabul edemezlerdi. Birini diskalifiye etmeleri gerekiyordu. O da ben oldum" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil'den bomba itiraf! 'Muhsine ile babası çok zengin diye evlendim'