İzmir'de hırsız, piknik fotoğrafında ortaya çıktı

Piknik yaparken soyulan aile, eve döndüklerinde piknik fotoğrafında hırsızı çantayla birlikte gördü

19 Nisan 2017, Çarşamba 10:23
A A
İzmir'de hırsız, piknik fotoğrafında ortaya çıktı
İzmir'in Bayraklı ilçesinde, ailesi ile birlikte piknik yapan kadının çantası çalındı. Çantası çalınan kadın eve döndüğünde piknikte çektiği fotoğraflara bakarken, çantasını yabancı bir kişinin aldığını görünce soluğu karakolda aldı.
 

ÇÖP DÖKMEYE GİTTİ, ÇANTASI ÇALINDI


İzmir'in Bayraklı ilçesinde oturan iki çocuk annesi ev hanımı Nüveyra Yakut Kıvrak, ailesi ile birlikte hafta sonu Bayraklı sahilde piknik yapmaya gitti. Ailesi ile birlikte geldikleri alanda piknik yaptıktan sonra Nüveyra Yakut Kıvrak, çöp dökmeye gitti.  Döndüğünde ise piknik eşyalarının arasında olan çantasının çalındığını fark etti. Çantayı çalanı bulmak için Nüveyra Yakut Kıvrak ve ailesi etrafa baktı ancak hırsız bulunamadı. Daha sonra Bayraklı Polis Merkezine giden Kıvrak, içerisinde bir miktar para, kredi kartı, nüfuz cüzdanın bulunan çantasının çalındığını belirterek hırsızın yakalanması için şikayetçi oldu.
 

FOTOĞRAFI GÖRÜNCE ŞOKE OLDU


Nüveyra Yakut Kıvrak, eve gittiğinde piknikte çektiği fotoğraflara bakmaya başladı. Baktığı fotoğraflar arasında çantanı kimliği belirsiz bir kız çocuğunun kucağına alıp gittiğini gördü. Bu durum karşısında şaşıran kadın, fotoğrafı hemen Bayraklı Polis Merkezine götürerek teslim etti. Nüveyra Yakut Kıvrak, hırsızın yakalanmasını ve bir an önce bulunmasını isterken, polis ekipleri ise fotoğrafı olan hırsızı bulmak için çalışma başlattı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Antalya'da vahşet! Cinnet getiren çalışan, patronunu öldürdü!