İzmir'de inekli fotoğraf paylaşan genç kadına mahkeme ceza verdi!

İzmir'de inekli fotoğraf paylaşan genç kadına mahkeme ceza verdi!

İzmir Narlıdere ilçesinde ayrıldığı eşi Serdar Kıyançiçek hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Sevim Bozal sosyal medyadan inekli bir fotoğraf paylaştı. Bunu göre Serdar Kıyançiçek şikayetçi oldu. Genç kadına mahkeme tarafından ceza verildi. İşte ilginç olayın nedeni...

27 Nisan 2021, Salı 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzmir’de Serdar Kıyançiçek, kendisine uzaklaştırma cezası aldıran eski eşinin, sosyal medyada inek fotoğrafı paylaşarak altına ‘Uzaklaştırma aldım, yine de burada’ yazması üzerine şikayetçi oldu. Mahkeme Sevim Bozal’a bir ay ‘öfke kontrolü eğitimi’ cezası verdi

İzmir Narlıdere'de, ayrıldığı eşi Serdar Kıyançiçek'i şikayet ederek uzaklaştırma cezası aldıran Sevim Bozal, sosyal medya hesabından bahçesindeki ineğin resminin altına "O kadar uzaklaştırma aldım, yine de burda" yazarak paylaşımda bulununca, cezadan kurtulamadı.

Yeni Asır'ın haberine göre; 29 yaşındaki kadın, eski eşinin davacı olması üzerine, İzmir 1. Aile Mahkemesi tarafından bir ay boyunca 'öfke kontrolü ve stresle başa çıkma eğitimi ve rehabilitasyon programlarına katılma' cezasına çarptırıldı. Eski eşinin bu paylaşımı nedeniyle avukatı aracılığıyla şikayetçi olduğunu belirten elektrik şirketi sahibi Kıyançiçek, "Zorlama hapsi ile cezalandırılmasını istemiştik" dedi.

KONTEYNERI ÇOCUĞUNA YAKIN OLMAK İÇİN KOYDUĞUNU SÖYLEDİ

İzmir'de Serdar Kıyançiçek, görülmemiş bir kararla boşandığı kadının evinin tam karşısındaki boş arsaya koyduğu konteynera yerleşmiş ve buradan eski karısını takibe aldığı iddia edilmişti. Konteynerı çocuğuna yakın olmak için koyduğunu söyleyen Kıyançiçek, Yeni Asır'da çıkan haberin ardından oradan ayrılmıştı.

Durumdan şikayetçi olan Sevim Bozal ise, "Bu adam saplantılı. Beni öldürmesinden korkuyorum" demişti. Bir çocuk babası adam ise asıl kendisinin mağdur olduğunu, eski eşi ve ailesi tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını ileri sürmüştü. 

Kardeşi Emre Bozal ile birlikte ticaretle uğraşan Sevim Bozal, boşandığı eşi Serdar Kıyançiçek'in kendisini tehdit ve taciz ettiği gerekçesiyle avukatı aracılığıyla sürekli şikayetçi olunca, eski koca Kıyançiçek'e üst üste uzaklaştırma cezası verildi.

BİR AY EĞİTİME KATILACAK

İddiaların merkezindeki koca Serdar Kıyançiçek, eski eşinin kendisiyle uğraşmaya devam ettiğini ileri sürerek mahkemeye başvuran taraf oldu. Sevim Bozal'ın, bahçesinde bulunan ineğin resmini sosyal medyadan paylaşarak, altına 'O kadar uzaklaştırma aldırdım yine de burada' yazması üzerine hakarete uğradığını iddia eden adam, avukatı aracılığıyla 'zorunlu hapis' talebinde bulundu.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ABD gemisi Marmara Denizi'ne doğru yol aldı, dikkat çeken görüntü