İzmir'de şok görüntü! Bebeğe acımasızca tekme attı

İzmir Balçova'daki bir alışveriş merkezinde yaşanan korkunç olayda bir adam, kucağındaki minik çocuğu yere koyup tekmelerken görüntülendi. Acımasız adamın, çocuğun babası olduğu tahmin ediliyor.

01 Ağustos 2019, Perşembe 13:26 Son Güncelleme:
A A
İzmir'de şok görüntü! Bebeğe acımasızca tekme attı

Olay dün akşam 21.00 sıralarında İzmir'in Balçova ilçesinde bulunan bir AVM'de meydana geldi. Alışveriş merkezine gelen bir ziyaretçi tarafından çekilerek sosyal medyaya yüklenen görüntüde, bir kişinin kucağına aldığı çocuğu önce yere bırakıp sonra da tekmelediği, bu olayı gören başka bir ziyaretçinin de şahsa tepki gösterdiği görülüyor.

Görüntüde henüz yürüyemediği anlaşılan çocuk, daha sonra kendisine tekme atan adamın kucağına gelerek ona sarılıyor. Kişi bu sırada tepki gösteren vatandaş ile tartışmaya devam ediyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntü çok sayıda internet kullanıcısının da tepkisini çekti.

İşte o görüntüler:

Olayın görgü tanıklarının durumu alışveriş merkezinin güvenlik görevlilerine bildirdiği, şahsın görevliler gelince normal davranışlar sergilediği ve kısa bir süre sonra da alanı terk ettiği öğrenildi.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kırklareli’de hortum ağaçları kökünden söktü, tarlalara zarar verdi