İzzet Yıldızhan: 'İzzet Beckham' yorumlarına çok gülüyorum

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz gün Kuruçeşme sahilinde görüntülendi. Dokuz çocuk sahibi olan Yıldızhan, dünyaca ünlü Beckham ailesine benzetilmesiyle ilgili yorum yaptı.

24 Nisan 2021, Cumartesi 07:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pinhani’nin ‘Dünyadan Uzak’ şarkısını İzzet Yıldızhan’a vermesinden sonra sosyal medya ikiye bölünmüş, kimi eleştirirken bazı kullanıcılar ise Yıldızhan’ın yorumunu beğenmişti. Konunun hatırlatılması üzerine ünlü şarkıcı, “Olumlu kadar olumsuz yorum da gelebilir. Şarkı benim içime çok sindi. 'İyi ki okumuşum' diyorum. Pinhani’ye de sizlerin aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Öyle bir dönem ki herkes para almadan kıpırdamıyor bile. Oysa Pinhani bu şarkı için benden bir kuruş talep etmedi. Harika bir insan kendisi” dedi.

'KİMSE İZZET YILDIZHAN'I YABANA ATAMAZ'

'KİMSE İZZET YILDIZHAN'I YABANA ATAMAZ'

Sosyal medyanın bir diğer konusu ise İzzet Yıldızhan ve çocuklarının, David Beckham ve çocuklarıyla karşılaştırılması. ‘Diyarbeckham’ ve ‘İzzet Beckham’ yorumlarına çok güldüğünü ifade eden Yıldızhan, “Yani oğullarım diye demiyorum ama bana göre daha yakışıklılar. David Beckham dünyanın tanıdığı bir isim ama kimse İzzet Yıldızhan’ı yabana atamaz. Hem onun dört evladı var benim dokuz” diyerek gülümsedi.

Dokuz çocuk babası İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz bayramda çocuklarına para vermek vermek yerine, altın takmıştı. O anları türkücünün büyük oğlu Mustafa Yıldızhan, sosyal medya hesabından yayınlamıştı.


Yıldızhan, paylaşımına "Eli öpülesi babam benim. Babam yine kardeşlerime karşı bonkörlüğünü gösterdi. Para yerine altın aldılar. Bu vesile ile tüm büyüklerimin bu mübarek gününü kutlarım" notunu düşmüştü.

AYLIK MASRAFLARI 100 BİN TL'Yİ GEÇİYOR

AYLIK MASRAFLARI 100 BİN TL'Yİ GEÇİYOR

'2. Sayfa' programına konuk olan İzzet Yıldızhan, ailevi masraflarıyla ilgili bilinmeyenlerini anlatmıştı. Aylık toplam masraflarının 100 bin TL'yi geçtiğini söyleyen şarkıcı, çocuklara ödül ve ceza sistemi uyguladığını söylemişti.


"Dokuz çocuğumun maaşı var. İkramiye alan da oluyor, maaşının yarısı kesilen de. Ceza alırlarsa maaşlarını kesiyorum, ödül alırlarsa artırıyorum."


'10 TANE YAPACAĞIM'

'10 TANE YAPACAĞIM'

İzzet Yıldızhan, daha önce verdiği bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bizim sektörde benim kadar çocuğu olan yok. Çocuğu çok seviyorum. Bazı ünlüleri görüyorum çocukları yok. Ben 10 tane yapacağım. Onların geleceğiyle ilgili her şeyi yapacağım. Ben okumadım, onları en güzel şekilde okutuyorum. Çocuklarıma çok düşkünüm. Ben niyetimi söylüyorum; 10 tane 12 tane de olsa olur. Üç anne var. Annelerle görüşmüyorum. Hepsi başımın tacı ama anneleri beni istemiyor, terk etmişler yani."


'İYİ BİR EŞ DEĞİLİM AMA ÇOK İYİ BİR BABAYIM'

'İYİ BİR EŞ DEĞİLİM AMA ÇOK İYİ BİR BABAYIM'

Öte yandan Yıldızhan, "İyi bir eş değilim ama çok iyi bir babayım. Para evladın yerini dolduramaz. Ben evlatlarımla kısa zaman da geçirsem kaliteli zaman geçiriyorum, onlarla ilgileniyorum. Onlar benim her şeyim" açıklamasını yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yener Çevik, "Eşim sayesinde 185 kilo verdim"