İzzet Yıldızhan suç duyurusunda bulundu: Ölmüş anneme bile hakaret ettiler!

Geçtiğimiz günlerde bir magazin programına katılan ve orada kızlarıyla ilgili "Kızlarımın eş seçme şansı yok! Karşıma eş getirme şansı yok! Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bir kızla erkeğin aynı evde yaşamasına karşıyım" şeklinde açıklama yapan İzzet Yıldızhan tepki üstüne tepki alıyor. İzzet Yıldızhan, "Kaç gündür aileme, çoluk çocuğuma ve bana çok ciddi hakaretler ediliyor" dedi ve dört bin kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu duyurdu.

04 Kasım 2021, Perşembe 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Üç ayrı kadından yedi oğlu ve iki kızı olan İzzet Yıldızhan, tv8'de yayınlanan '2. Sayfa' programında, kızlarının "İşte benim sevgilim" demesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylemişti. 58 yaşındaki türkücü, "Kızlarımın eş seçme şansı yok! Karşıma eş getirme şansı yok! Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bir kızla erkeğin aynı evde yaşamasına karşıyım" demişti.


Yıldızhan, "Birbirlerini tanıyacaklar tabii ama flörtün bir sınırı vardır. Benim de o sınırım var. Ailelerin gözetiminde birbirlerini tanıyacaklar. Flört edilmemeli. Çünkü gençlik hata yapıyor, ondan sonra evlilikleri bitiyor. Flörtte her şey yaşanmamalı kesinlikle" şeklinde konuşmuştu.


Önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere takılan İzzet Yıldızhan, kızlarıyla ilgili açıklamaları nedeniyle kendisine ve ailesine karşı sosyal medyada yapılan ve hakarete varan yorumlara tepki gösterdi.


'ÖLMÜŞ İNSANA HAKARET EDİLİR Mİ?'

'ÖLMÜŞ İNSANA HAKARET EDİLİR Mİ?'

Hukuki sürecin başladığını belirten şarkıcı, "Kaç gündür aileme, çoluk çocuğuma ve bana çok ciddi hakaretler ediliyor. Ölmüş anneme bile hakaretlere varan yorumlar yapıldı. Çok ayıp değil mi? Ölmüş insana hakaretler edilir mi? Kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok" dedi.


DÖRT BİN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

DÖRT BİN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Yıldızhan, "Bu klavye delikanlılarına sesleniyorum; 'yüreğiniz varsa gelin yüzüme hakaret edin'. Dört bin kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. Herkes cezasını çekecek. Asla hiçbirini affetmeyeceğim" ifadelerini kullandı.


Ünlü türkücü, "Burası hukuk devleti, kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. Neyse cezalarını hukuk karşısında çekecekler. Bana hakaret eden bu kişilerden kazanacağım paraları da hayır kurumlarına bağışlayacağım" dedi.


Kendisine gelen tepkilerden sonra Instagram'da bir video yayınlayan sanatçı, "Bu klavye kahramanlığı var ya... Hemen önündeki telefondan mesaj atmak göndermek. Keşke gelip yüzüme, o yüreğinizle bana hakaret etseniz. Hukuki süreç başlattım. Bütün avukatlarım çok iyi çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim" açıklamasını yapmıştı.


ORGANLARINI BAĞIŞLADI

ORGANLARINI BAĞIŞLADI

Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği'nin 3-9 Kasım Organ Bağışı haftası etkinliklerine, İzzet Yıldızhan'dan destek geldi. Derneğin yayınladığı video ile sanatçının organlarını bağışladığı öğrenildi.


İzzet Yıldızhan, "Organ bağışında malum Avrupa ülkelerinden çok ama çok gerideyiz. Ben de organlarımı bağışlayacağımı buradan ifade ediyorum. Herkesi organ bağışı yapma konusunda çağrıda bulunuyorum. Bağışlanan her organ filizlenen bir hayattır" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci'den silikon itirafı