İzzet Yıldızhan'ın sözlerine Nihat Doğan'dan tepki

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında kızlarıyla ilgili açıklama yapan İzzet Yıldızhan sözleriyle gündeme gelmişti. İzzet Yıldızhan'ın bu sözleri sosyal medyada tepki görmüştü. İzzet Yıldızhan'a bir tepki de arkadaşı Nihat Doğan'dan geldi.

05 Kasım 2021, Cuma 11:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dokuz çocuk babası İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz hafta TV8’de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olmuştu. Kızlarının "İşte benim sevgilim" demesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylemişti.

İzzet Yıldızhan’ın bu sözleri büyük tepki çekmişti. Şimdi ise İzzet Yıldızhan’a bir tepki de Nihat Doğan’dan geldi.


Flash TV’de Al Sana Haber Programının moderatörü Seyhan Soylu program sunucusu Nihat Doğan’a canlı yayında şu soruyu yöneltti, “İzzet senin arkadaşın kızlarına flörtü yasaklamış" deyince sunucularından Nihat Doğan, yakın arkadaşı türkücü İzzet Yıldızhan’a tepki içeren sözlerde bulundu. 

Nihat Doğan, "Sosyal medyada erkek kız konuşması bir flörttür. Bir çay bahçesinde bir kız ve erkeğin bir bardak çay içmesi de flörttür. 

İzzet’in bu yaptığı eşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırmaktır. Biz 21. yüzyılda modern bir çağda yaşıyoruz, bir kadının bir erkekle flört etmemesi çok mucizevi bir durumdur, söylemesi bile çağ dışıdır. İzzet’in de baba olarak kendi fikrini söyleme hakkı tabii ki vardır son derece rahatsız edici bir şey… ‘ailenin iştir kişinin lafa bakılmaz’’ bu devirde bunları konuşuyor olmak bile çağ dışıdır çok saçma. 

Ortaçağ'da mıyız… Ailesini çocuklarını sosyal medyada yayınlanmasından hicap duyuyorum madem öyle konuşuyorsun kızlarının yüzlerini gösterme niye gösteriyorsun’’ dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zafer Ergin Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?