Jack Dorsey: Bitcoin, Twitter geleceğinin büyük bir parçası olacak

Jack Dorsey: Bitcoin, Twitter geleceğinin büyük bir parçası olacak

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in ilerleyen dönemlerde Twitter’ ın büyük bir parçası olacağını söyledi. Dorsey katıldığı The B Word adlı etkinlikte, şirketin yeni geliştirdiği Bahşiş Kutusu ve Süper Takip özelliklerinin Bitcoin’e entegre edilebileceğini belirtti.

25 Temmuz 2021, Pazar 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Etkinlikte Dorsey, Bitcoin’in sahip olduğu topluluk ve sürekli gelişmesi sebebiyle ona internetin ilk zamanlarını hatırlattığını ifade etti ve lider kripto para biriminin internetin yerel para birimi olmak için en iyi aday olduğunu belirtti.

Jack Dorsey’in Bitcoin ve Twitter hakkındaki açıklaması şu şekilde: “İnternetin yerel bir para birimi, küresel bir para birimi varsa, Super Follows, Commerce, Subscriptions, Tip Jar gibi ürünlerle çok daha hızlı hareket edebiliyoruz ve bu sayede gezegendeki her bireye ulaşabiliyoruz. “Pazar bazında bir yaklaşıma gitmek yerine, bunun geleceğimizin büyük bir parçası olduğunu düşünüyorum. Özellikle sosyal medyayı daha fazla merkezileştirmeyi ve daha fazla ekonomik teşvik sağlamayı düşündüğümüzde, sahip olunacak para biriminin üzerinde çok fazla yenilik olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle, alana bakmaya ve agresif bir şekilde yatırım yapmaya devam etmemizin Twitter ve Twitter hissedarları için son derece önemli olduğunu düşünüyorum.”


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?