James Harden striptiz kulübünde 1 gecede 1 milyon dolar harcadı

Houston Rockets'ın sakallı yıldızı James Harden, NBA'de verilen corona virüs arasında ilginç bir başarıya imza attı. Bir striptiz kulübü, Harden'ın formasını tavana asarak oyuncuyu onore etti. Bunun sebebiyse Harden'ın o kulüpte bir gecede 1 milyon dolar harcaması.

08 Haziran 2020, Pazartesi 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'nin meşhur rap'çilerinden Joe Budden, katıldığı bir podcast'te James Harden'la ilgili bir itirafta bulundu. Budden, "Hep takıldığımız bir striptiz kulübü var. James'in forması oranın tavanında duruyor. Meğer James orada bir gecede 1 milyon dolardan fazla para harcamış. Kulüp de onu mekanın tavanına asmış" dedi.

Harden'ın yıllık kazancı ise 40 milyon dolar.

James Harden'ın gece hayatını ve eğlenceyi sevdiği, onu tanıyan herkes tarafından iyi biliniyor. Harden'ın müdavimi olduğu bazı mekanlar bile var. Bahsi geçen striptiz kulübü de onlardan biri.

Hatta bir Reddit kullanıcısının Harden’ın son dört yılda oynadığı maçlara bakarak hazırladığı istatistiğe göre yıldız oyuncunun deplasman performansı, gittiği şehre göre değişiyor. Araştırmaya göre gidilen deplasmanda striptiz kulüpleri ne kadar iyiyse, Harden’ın maçtaki performansı o kadar kötü oluyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 28 yıl sonra gelen final ve gerginlik!