Jamie Lee Curtis'in Altın Küre stili: Hayranları yoğurt almaya koştu

2021 Altın Küre Ödülleri dijital bir törenle gerçekleşti. Kırmızı halıya çok az sayıda ünlü isim katılabildi. Bu ünlülerden biri de Jamie Lee Curtis'ti. 62 yaşındaki Curtis'in derin dekolteli elbisesi hayranlarından tam not alırken, formunu ise kısa süre önce reklamında oynadığı yoğurda borçlu olduğu iddia edildi.

02 Mart 2021, Salı 11:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2021 Altın Küre Ödül Töreni bu yıl pandeminin gölgesinde gerçekleşti. Sınırlı sayıda ünlü kırmızı halıda yürüme imkanı bulurken, diğerleri de evlerinden video konferans ile törene katıldı. Kırmızı halı şansını yakalayan ünlülerden biri de 62 yaşındaki oyuncu Jamie Lee Curtis'ti.

"SIRRI YOĞURT OLMALI"

"SIRRI YOĞURT OLMALI"

Alex Perry tasarımı göğüs dekolteli, balon kollu sarı bir elbise giyen Curtis, hayranlarını heyecanlandırdı. Kısa bir süre önce yoğurt reklamında oynayan Curtis'i görenler Twitter'da gündem yarattı. Bazı kullanıcılar Curtis'in fit görünümünü reklamdaki yoğurda bağladı ve "Hemen yoğurt almaya gidiyorum, sırrı yoğurt olmalı" yorumunu yaptı.

Bir kullanıcı ise elbise hakkında "Hayatımda hayallerimi de bu elbisenin Curtis'i desteklediği gibi destekleyecek insanlara ihtiyacım var" dedi.

"Beni halkın tüketimine hazırlamak için bir köy gerekiyor" diyen Curtis, Instagram'dan harika görünümünde desteği olan insanları da paylaşmayı ihmal etmedi.

Curtis'in sarı elbisesi bir süre daha gündemden düşmeyecek gibi görünüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Takım elbise nasıl seçilir?