Japon devi neyin peşinde?

Japon devi neyin peşinde?

Sıra dışı tasarımlara sahip cihazlarıyla bizi hep şaşırtan Japon devi, yine aynısını yapacak!

21 Aralık 2014, Pazar 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nintendo, sıradışı tasarımlarla karşımızda görmeye artık alıştığımız bir şirket. Şirketin iddialara konu olan yeni cihazı da, sanırız bu durumu destekleyecek... 

Japan Times'ın söylediğine göre Japon oyun devi, donut (halka) şekilli bir ürün üzerinde çalışmakta. Görünene göre, bu ürün üzerinde Sharp'ın bu yılın daha erken zamanlarında tanıttığı "serbest biçimli" LCD kullanılacak.

Raporun söylediğine göre bu çalışmanın sonucunda karşımıza ortasında delik olan, daire biçimli bir ürün çıkacak. Ancak bu ürünün yeni bir taşınabilir konsol olabileceği söylenirken, aynı şekilde Nintendo'nun uyku takip cihazı olabileceğine dair de söylentiler var.

Nintendo, "hayat kalitesi" platformunu bu yıl içerisinde tanıtmaya başlamıştı ve daha yakın bir zamanda da yatırımcılarla uyku cihazı hakkında görüşmelere başlamıştı. Bu cihazın amacı ise, yatağın yakınında bir noktada dururken, çok küçük bir etkileşim ile kullanıcının uyku kalitesini ölçmekti.

Nintendo CEO'su ve başkanı Satoru Iwata o sıralarda "Hayat Kalitesi geliştirici platformun bizlere, gelecekteki video oyun platformlarımızda da çalışabilecek oyunlara çevirebileceğimiz yeni temalar sunmasını bekliyoruz" demişti.

Resimlerle: Karşınızda Nintendo Wii U

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?