Jared Leto’lu Joker filmi geliyor

Warner Bros., başrolde Jared Leto’nun yer alacağı solo bir Joker filmi çekme hazırlığında

06 Haziran 2018, Çarşamba 11:00
A A

2016 yapımı Suicide Squad filminin en çok merak edilen taraflarından birisi Jared Leto‘nun Joker karakterini nasıl yorumlayacağıydı kuşkusuz. Heath Ledger’ın muazzam şekilde hayat verdiği karakterle bir kez daha seyirci karşısına çıkmak büyük bir riskti.

Her ne kadar Joker’i Suicide Squad’ta oldukça kısıtlı olarak görsek Jared Leto’nun performansı genel olarak takdir görmüş ve Ledger’ın Joker’inden ayrı bir yere konmuştu. Ayrıca karakteri daha fazla sürelerde ekranda görmek hemen herkesin görüş birliğinde olduğu bir konuydu. Görünen o ki Warner Bros., bu isteğe karşılık verme hazırlığında.

Filmloverss.com'un Variety’den aktardığı habere göre Warner Bros., başrolde Jared Leto’nun yer alacağı ve aynı zamanda Leto’nun yürütücü yapımcı olacağı bir Joker filmi çekme hazırlığında. 

Konusu, senarist ve yönetmeni henüz belli olmayan projenin 2019 yılı içerisinde çekilmesi planlanıyor. Warner Bros., halihazırda başrolde Margot Robbie’nin yer alacağı Harley Quinn filmi Birds of Prey ve Suicide Squad 2 üzerinde çalışmaya devam ediyor. 

Jared Leto’nun Joker’i bu iki filmde yer alacak mı bunu henüz bilemiyoruz ancak DC Genişletilmiş Evreni, Suicide Squad üzerinden ilerlemeye başlayacakmış gibi görünüyor.

Öte yandan Deadline’ın haberine göre Warner Bros., Todd Phillips‘in yöneteceği Joker filmini geliştirmeye de devam ediyor. The Killing Joke ve The King of Comedy filmlerinden esinlendiği söylenen proje için Joaquin Phoenix‘in ismi geçse de oyuncu ilk olarak filmden haberi olmadığını dile getirmiş fakat sonraki süreçte daha ılımlı bir açıklama yapmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.