Jean tulum modası: Fahriye Evcen mi, Sinem Ünsal mı, Aslı Enver mi yoksa Ceylan mı?

'Son dönemin yükselen trendi ne?' diye sorsanız hiç düşünmeden 'Jean tulum' derim. Ama dikkat edin 'salopet' demiyorum. Bu bambaşka bir trend. Peki jean tulumu hangi ünlü giymiş ve nereden bulabiliriz? İşte hepsinin cevabı... Elif Bayram/ elif.bayram@posta.com.tr

18 Mayıs 2020, Pazartesi 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ceylan yeni şarkısının tanıtım fotoğrafı için bir jean tulum giymeyi tercih etti. Sosyal medyada Ceylan'ın Jean tulumunu görenler, “Türkü Elazığ’dan, tarzı New York’tan”, "Trendleri yakından takip ederken ben" gibi yorumlar yaptı.

Şarkıcının hayranları, Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Sinem Ünsal’ın da jean tulum giydiğini hatırlattı. Ceylan da “Herkese çok yakışmış ama ben bu pozları 4 ay önce vermiştim” diyerek yanıt verdi.

Bu bir önce kim giymiş yarışı değil ama en çok kime yakışmış yarışı olabilir. Ben Aslı Enver ve Fahriye Evcen arasında çok kararsız kaldım ama en sonunda bir karar verdim. Karan'ın etkisinden olabilir fakat Fahriye Evcen diyeceğim :)

Ceylan'a pek yakıştıramadım duruşundan ya da verdiği pozdan olabilir. Sinem Ünsal'da da biraz emanet durmuş gibi geldi. Peki sizce jean tulum kime yakışmış?


Öte yandan bu tulumları nerelerden bulabiliriz birlikte bakalım...

Trendyol: Fiyatı 200 TL civarında.

Mavi: Bu jean tulumun fiyatı ise 290-300 TL civarında.

Pull & Bear: Jean tulumların arasında en uygun fiyatlılardan biri. Fiyatı 100 TL civarında.

H&M: Jean olarak diğerlerinden farklı bir yapıda da olsa bu jean tulumun fiyatı da 200 TL civarında.

Mango: Jean tulum diye renk seçenekleriniz sınırlı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bejden yeşile yeşilden siyaha renk renk jean tulumlar var. Renklilerin içlerinden en şık olanı da bu.


*Küçük bir not: Diğer jean tulumlardan editörün seçimi ise Trendyol'un jean tulumu.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Salgın döneminde maske takarken nasıl makyaj yapılır?